Trwa akcja Podarujmy Dzieciom Święta – to już po raz 15 trafią prezenty do dzieci z polskich rodzin na Białorusi – do Grodna, Brześcia, Sopoćkiń, Lidy, Iwia, Mińska – do wsi i miast, wszędzie tam, gdzie mieszkają nasi Rodacy. W tym roku przekażemy ponad 1500 paczek dzieciom i ich rodzinom. Do Białegostoku przyjadą cztery grupy dzieci i ich opiekunów na spotkania z Mikołajem, wizytę w muzeum i seans kinowy (weekendy grudnia br.) oraz jedna grupa członkiń Klubu Kobiet Polka-Grodno, dla których świątecznym prezentem będzie spektakl teatralny i wizyty w muzeach i galeriach Białegostoku. Akcja Podarujmy Dzieciom Święta organizowana jest przez białostocką Fundację na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny dzięki ogromnemu wsparciu Darczyńców – firm i osób prywatnych z całej Polski.

IMG_6480 DSC03685  DSC03110 IMG_2983DSC03162