DARCZYŃCY AKCJI LETNIEJ 2015 ROKU

 

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Pan Stanisław Gawor (2005)
  3. Pani Stanisława Strzymińska (2007)
  4. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  5. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  6. Pan Tadeusz Chludziński (2012)
  7. Pani Ewa Mańkiewicz – Cudny (2004)
  8. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  9. Pani Beata Dzienisz (2005)
  10. Pani Bożena Czaplicka (2005)
  11. Pani Lidia Serwacka (2002)
  12. Państwo Anna i Krzysztof Mikosza (2011)
  13. Pani Anna Trykozko (2011)
  14. Pan Bogdan Dzienio (2005)
  15. Pan Krzysztof Błażewicz (2008)
  16. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  17. Pan Krzysztof Kloczkowski (2005)
  18. Pani Małgorzata Kucza – Kuczyńska (2009)
  19. Pani Maria Bolek (2006)
  20. Pani Maria Magdalena Orłowska (2006)
  21. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  22. Pan Piotr Perkowski (2010)
  23. Pan Tadeusz Pietras (2001)
  24. Pan Wojciech Jacek Sikora (2007)
  25. Pan Maciej Zborek (2015)
  26. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  27. Pan Andrzej Bańkowski (2012)
  28. Pan Andrzej Henryk Osiński (2009)
  29. Pani Anna E. Łapińska (2015)
  30. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  31. Pani Hanna Zabrzycka (2012)
  32. Pani Helena Kucharska (2015)
  33. Pani Iwona Kowalska (2012)
  34. Pan Jacek Waksmudzki (2010)
  35. Pani Jadwiga Żukowska (2015)
  36. Pan Józef Dudek (2014)
  37. Pan Leszek Julian Herman – Iżycki (2011)
  38. Państwo Marta i Olgierd Skonieczni (2005)
  39. Pan Ryszard Biedroń (2006)
  40. Pan Tomasz Biernacki (2009)
  41. Pani Ryszarda Aniela Gładysz – Rybacka (2007)
  42. Pan Jan Suska (2014)
  43. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  44. Pani Katarzyna Puchała (2005)
  45. Pani Krystyna Wachowska-Ilkowska (2005)
  46. Pan Krzysztof Adam Bernady (2012)
  47. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  48. Państwo Małgorzata i Adam Gabrjelscy (2007)
  49. Pan Mirosław Szydelski (2015)
  50. Pan Wojciech Haliniak (2011)
  51. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  52. Pan Michał Daniel Seta (2014)
  53. Pan Piotr Białonoga (2011)
  54. Pani Regina Sośnik (2007)
  55. Pani Renata Garpiel (2006)
  56. Pan Sylwester Kuźniar (2012)
  57. Pani Teresa Kupsik (2009)
  58. Pan Wojciech Myga (2013)
  59. Pan Zygmunt Hałaczkiewicz (2012)

 

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

 

BEŁCHATÓW

– Eko-Region sp. z o.o. (2007)

 

BIAŁYSTOK

– Agencja Reklamowa Plus sp. j. (2013)

– Białostockie Zakłady Graficzne (2005)

– F.W.-U. Prefbud sp. z o.o. (2015)

– Motozbyt sp. z o.o. (2014)

– Promotech sp. z o.o. (2005)

– Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. (2005)

– Przedsiębiorstwo Budowlane Jaz-bud sp. z o.o. (2007)

– PPU Palisander sp.  z o.o. (2007)

– Sklep sportowy KAJA (2013)

– Spółdzielnia SNB w Białymstoku (2015)

 

BIAŁO PODLASKA

– Petrodom Venna sp. z o.o. sp. k. (2014)

 

BIELSK PODLASKI

– Unibep S.A. (2004)

 

BISKUPIEC

– Sowul i Sowul sp. z o.o. (2013)

 

BOGUMIŁOWICE

– Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet sp. z o.o. (2008)

 

BOCHNIA

– Stalprodukt S.A. (2006)

 

BRZESKO

– PBiUT Granit sp. z o.o. (2005)

 

BUK

– BMM sp. z o.o. (2009)

 

BYDGOSZCZ

– P.W. Lech sp. z o.o. (2015)

– Slican sp. z o.o. (2007)

– Zespół Biegłych Rewidentów FK-Ekspert sp. z o.o. (2012)

 

BYTOM

– PGPUH Sakop sp. z o.o. (2005)

 

CHODECZ

– APIS sp. z o.o. (2007)

 

CHWASZCZYNO

–  Producent Śrub Marcopol sp. z o.o. (2004)

 

CZANIEC

– Czanieckie Makarony sp. z o.o. (2005)

 

CZĘSTOCHOWA

– Bomex sp. z o.o. (2012)

– PPH Linex, Pan Wojciech Kasprzycki (2006)

 

DARŁOWO

– Baltic Net sp. z o.o. (2014)

 

DĘBOWIEC

– Rectus Polska sp. z o.o. (2005)

 

DZIERŻĄŻNO

– Farmjug sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków (2006)

 

EŁK

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

 

GDAŃSK

– Art Graf Robert Dopieralski (2015)

– Baltic Spares Service sp. z o.o. (2005)

– Bibus Menos sp. z o.o. (2007)

– Diogenes Studio sp. z o.o. (2007)

– Dr Sawlewicz sp. z o.o. (2010)

– Getresponse sp. z o.o. (2015)

– PPiUT Inex sp. z o.o. (2015)

 

GDYNIA

– Asmo sp. z o.o. (2004)

– Terramar Spedycja Międzynarodowa sp. z o.o. (2015)

– Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. (2009)

 

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

 

GLIWICE

– Technopark Gliwice sp. z o.o. (2014)

– Wydawnictwo Podatkowe Gofin sp. z o.o. (2006)

 

GRABÓW n/PROSNĄ

– WWŻ Profi S.A. (2005)

 

GRODZISK MAZOWIECKI

– Inter-Diament sp.j. (2007)

 

GRUDZIĄDZ

– OPEC Grudziądz sp. z o.o. (2005)

 

INOWROCŁAW

– Zakład Poligraficzny Polprint sp. z o.o. (2004)

 

JASTARNIA

– PUK Komex sp. z o.o. (2014)

 

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

–  Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa (2007)

 

JEDLICZE

– Raf Ekologia sp. z o.o. (2009)

 

JELENIA GÓRA

– Woj-Kat sp. z o.o. (2014)

 

KALISZ

– DIP Textil – D. Karbowski, P. Głębowski (2015)

 

KATOWICE

– Bio-Chem sp. z o.o. (2010)

– Bropol HTP sp. z o.o. (2009)

– Euro-Centrum S.A. (2009)

–  JM Trans sp. z o.o. (2010)

– Metalco sp. z o.o. (2005)

– MPL Technology Katowice sp. z o.o. (2008)

– Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska sp. z o.o. (2015)

– Pro Novum sp. z o.o. (2005)

 

KĄTY WROCŁAWSKIE

– M.K. Komex sp. z o.o. sp. kom. (2013)

– Radiotechnika-Marketing sp. z o.o. (2006)

– Torf Corporation – Fabryka Leków sp. z o.o. (2005)

 

KĘPICE

– Kegar sp. z o.o. (2008)

 

KLUCZBORK

– PUI Rialex sp. z o.o. (2007)

 

KŁODAWA

– Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego sp. z o.o. (2005)

 

KONIN

– Electric sp. z o.o. (2006)

 

KONSTANCIN-JEZIORNA

–  JJW sp. j. (2005)

 

KOZY

–  ANGA Uszczelnienia Mechaniczne sp.  z o.o. (2005)

 

KRAKÓW

– Aktim sp. z o.o. (2009)

– Clico sp. z o.o. (2009)

– Euro-Stahlservice sp. z o.o. (2007)

– Janusz Długopolski, Kancelaria adwokacka (2005)

– Krakowska HiNO Polan sp. z o.o. (2005)

– KRAWAL Krakowska Wytwórnia Lalek sp. z o.o. (2005)

– Krebo sp. z o.o. (2005)

– Miejskie Przedsiębiorstwo Energii Cieplnej S.A. (2007)

– Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych Alit sp. z o.o. (2005)

– PW Magropol sp. z o.o. (2014)

– SMAY sp. z o.o. (2009)

– Społeczny Instytut Wydawniczy „Znak” sp. z o.o. (2005)

 

KROSNO

– Greinplast Podkarpackie sp. z o.o.

– Splast sp. z o.o. (2015)

 

KRZESZOWICE

– Kopalnie Porfitu i Diabazu sp. z o.o. (2006)

 

LESZNO

– Smektała sp. z o.o. (2007)

 

LĘBORK

– Grot sp. z o.o. (2008)

 

LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

 

LUBLIN

– O.K. Centrum Języków Obcych sp. z o.o. (2015)

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– P.K.Niedziałek sp. z o.o. (2006)

 

ŁAŃCUT

– Smak Serwis sp. z o.o. (2007)

 

ŁÓDŹ

– Nowa Szkoła (2015)

– Polifarb Łódź sp. z o.o. (2007)

 

MIELEC

– Comp Soft sp. z o.o. (2005)

– Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. (2005)

 

MŁAWA

- Gramax sp.  z o.o. (2005)

 

MORĄG

– Paged-Sklejka S.A. (2012)

 

NIEPOŁOMICE

– Ascomp S.A. (2006)

 

NOWY DWÓR MAZ.

– Kancelaria Notarialna J. Lewicki (2005)

 

NOWY TARG

– FA MATLAG, Stanisław Matląg (2014)

 

ODOLANÓW

- Eko-Techmot-Miśkiewicz sp. j. (2008)

 

OPOLE

– Metalchem Serwis sp. z o.o. (2007)

 

OSTROWIEC ŚW.

– Biuro Rachubkowe Wiotar (2014)

 

OSTRÓW WLKP

– Envimac Polska sp. z o.o. (2009)

 

OTWOCK

– BMI sp. z o.o. (2007)

 

PABIANICE

– Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A. (2005)

 

PIASECZNO

– Adyton sp. z o.o. (2015)

– Ambasador-92 sp. z o.o. sp. k. (2011)

 

PISZ

– Sklejak-Pisz Paged S.A. (2005)

 

POZNAŃ

– B Brzozowska J. Leszczyński Lekarze Spółka Partnerska (2013)

– K.R.U.K. Technika i Energia sp. z o.o. (2005)

– Sanpol sp. z o.o. (2011)

– Technicon sp. z o.o. (2005)

– Texet Poland sp. z o.o. (2010)

 

PRUSZCZ GDAŃSKI

– P.R.A.i H. Agromel sp. z o.o. (2008)

 

PYSKOWICE

– Iwona Kuźmińska-Meryk, Gerard Światlik i Partnerzy – Lekarze (2013)

 

RADOM

– Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Poldom A. Jung, J. Tomczyk S. J. (2005)

 

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

 

RZESZÓW

– Księgarnia Nova Duo sp. z o.o. (2009)

– Multifarb sp. z o.o. (2006)

– PGE Obrót S.A. (2013)

 

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

 

SIEDLCE

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

 

SIERADZ

– Centrala Nasienna sp. z o.o. (2012)

 

SKAWINA

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

 

SŁAWNO

– Hydrogeobudowa sp. z o.o. (2008)

 

SOKOŁÓW

– Alu-Centrum Sudwoj sp. j. (2008)

 

SOKOŁÓW MŁP.

– PPH Ceramix, Pan Arkadiusz Łuszczki (2013)

 

SOPOT

– Karat International sp. z o.o. (2005)

– Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (2015)

 

STALOWA WOLA

– Mastal sp. z o.o. (2014)

– Stalprzem sp. z o.o. (2005)

 

STARACHOWICE

– PPUH Perfopol sp. z o.o. ( 2005)

 

STĘSZEW

– Ecor Product sp. z o.o. (2005)

 

STRYKOWO

– Rolno-Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo sp. z o.o. (2006)

 

STRYKÓW

– Uniglob sp. z o.o. (2007)

 

SWARZĘDZ

– AMMIGO M.P.A. Miciukiewicz s. j. (2005)

 

SUWAŁKI

– Animex Grupa Drobiarska w Suwałkach (2009)

 

SZUDZIAŁOWO

– PPHU Agropol sp. z o.o. (2004)

 

SZCZECIN

– Apteka na Redzie sp. z o.o. (2011)

– Finka sp. z o.o. (2010)

 

SZCZYTNO

– SMiOC Frenoplast Bułhak i Cieślakowski S.A. (2010)

 

SUŁKOWICE

– Juco sp.  z o.o. Producent Narzędzi (2006)

 

ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

 

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

 

TARNOWSKIE GÓRY

– ZWUG Intergaz sp. z o.o. (2014)

 

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Marbex sp. z o.o. (2005)

 

TORUŃ

– Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Polski Cukier (2005)

– Restauro sp. z o.o. (2008)

– Wrzosel sp. z o.o. sp. kom. (2005)

 

TYCHY

– Sertop sp. z o.o. (2005)

 

WADOWICE

– Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

 

WAŁBRZYCH

– NZOZ Śródmieście – Biały Kamień sp. z o.o. (2005)

– PPHU J.M. Mazur sp. z o.o. (2008)

 

WARSZAWA

– AdiFeed sp. z o.o. (2005)

– Alfa PVC sp. z o.o. (2015)

– Anrol International sp. z o.o. (2013)

– Biuro Rachunkowe Saldo Plus, Zbigniew Powikrowski (2005)

– Centrum Innowacji i Społecznej Ekonomii (2014)

– Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. (2015)

– Coopexim sp. z o.o. (2015)

– Fundacja Bankowa im. dr M. Kantona (2005)

– Fundacja PGE – Energia z Serca (2015)

– Fundacja PKO Banku Polskiego (2011)

– Jagram S.A. (2006)

– LIDEX sp. z o.o. (2005)

– Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. (2008)

– Nordmann, Rassmann Polska sp. z o.o. (2015)

– Firma Oriflame Poland sp. z o.o. (2005)

– Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (2005)

– PP Gal (2001)

– Print and Display (Polska) sp.  z o.o. (2015)

– Procima sp. z o.o. (2013)

– Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne sp. z o.o. ( 2005)

– Reba Organizacja Odzyku S.A. (2011)

– Rezydent S.A. (2015)

– Technokabel S.A. (2003)

 

WŁOCŁAWEK

– Efmetal sp. z o.o. (2006)

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

 

WROCŁAW

–  Astra sp. z o.o. – wspiera od 2005 r.

– Medinet sp. z o.o. (2015)

– Pryzmat sp. z o.o. (2005)

– Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex sp. z o.o. (2006)

 

WYSZKÓW

– PPH Wodbud S.A. (2006)

 

ZALESIE GÓRNE

– Dworek Polski sp. j. (2015)

 

ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE

– Kontex sp. z o.o. (2009)

 

ZIELONA GÓRA

– Ricosta Polska sp. z o.o. (2008)

 

ZWOLEŃ

– Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp.  z o.o. (2005)