DARCZYŃCY AKCJI LETNIEJ 2019 ROKU

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości.

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  3. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  4. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  5. Pani Lidia Serwacka (2002)
  6. Pani Anna Trykozko (2011)
  7. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  8. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  9. Pan Maciej Zborek (2015)
  10. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  11. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  12. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  13. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  14. Pan Piotr Białonoga (2011)
  15. Pani Renata Garpiel (2006)
  16. Pan Wojciech Myga (2013)
  17. Pani Hanna Łażewska (2009)
  18. Pani Mirosława Jurczak-Sewińska (2011)
  19. Pani Bronisława Ziemacka (2006)
  20. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  21. Pan Jan Świeboda (2005)
  22. Pan Mirosław Józef Ginter (2016)
  23. Państwo Anna i Krzysztof Mikosza (2011)
  24. Pani Krystyna Wachowska-Ilkowska (2005)
  25. Pan Bogdan Dzienio (2005)
  26. Pan Jan Suska (2014)
  27. Pan Andrzej Bańkowski (2012)
  28. Pan Jacek Herman- Iżycki (2005)
  29. Pan Józef Dudek (2014)
  30. Pani Lucyna Maria Kornaga (2012)
  31. Pani Teresa Kupsik (2009)
  32. Pani Ryszarda Aniela Gładysz-Rybacka (2007)
  33. Pan Witold Osadca (2018)
  34. Pan Zbigniew Zenon Parol (2012)
  35. Państwo Anna i Zbigniew Gołębiewicz (2007)
  36. Pani Elżbieta Teresa Kielczyk (2018)
  37. Państwo Ewa i Andrzej Kurasik (2018)
  38. Pani Ewa Mańkiewicz – Cudny (2018)
  39. Pan Franciszek Bielawski (2018)
  40. Pani Genowefa Korzętkowska (2018)
  41. Pan Grzegorz Czurczak (2018)
  42. Pan Jacek Kotarski (2018)
  43. Pan Maciej Oszmiański (2018)
  44. Pan Marcin Tadeusz Niewczas (2018)
  45. Pan Marek Rytelewski (2018)
  46. Pan Piotr Perkowski (2018)
  47. Pan Tadeusz Mazur (2018)
  48. Pani Tatiana Urszula Fert (2018)
  49. Pan Tomasz Cacko (2018)
  50. Pan Wojciech Jacek Sikora (2018)
  51. Pan Andrzej Lewandowski (2019)
  52. Pani Anna Pietrucha (2019)
  53. Pan Arkadiusz Lewandowski (2013)
  54. Pani Beata Dzienisz (2005)
  55. Pani Danuta Maria Rupińska (2017)
  56. Pani Eliza Suchożebrska (2019)
  57. Pan Eugeniusz Filipczyk (2013)
  58. Ewa Ślizień – Kuczapska (2016)
  59. Państwo Halina i Józef Siwiec (2018)
  60. Pan Jan Witemberg (2009)
  61. Pan Jerzy Nowakowski (2005)
  62. Pani Krystyna Skoczek (2019)
  63. Pan Krzysztof Błażewicz (2008)
  64. Pan Lech Witenberg (2007)
  65. Pan Leszek Pociej (2019)
  66. Pani Małgorzata Jarosz (2019)
  67. Pani Maria Bolek (2006)
  68. Pani Maria Sztanka (2006)
  69. Pan Łukasz Górski (2018)
  70. Pani Grazyna Olma (2018)
  71. Pan Piotr Kropidłowski (2014)
  72. Pani Regina Sośnik (2007)
  73. Pani Renata Kucharska (2005)
  74. Pan Roman Gryszka (2019)
  75. Pan Ryszard Biedroń (2006)
  76. Pan Tadeusz Stukan (2016)
  77. Pani Urszula Tarasiewicz (2019)
  78. Pan Wiesław Zapotoczny (2014)
  79. Pan Władysław Korczyński (2010)
  80. Pan Włodzimierz Rohleder (2017)
  81. Pan Wojciech Haliniak (2011)
  82. Pan Zygmunt Sierotko (2019)

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

BANIOCHA

– HAL sp. z o.o. ( 2005)

BARLINEK

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” w Barlinku (2019)

 BIAŁYSTOK

– Job Safety Ośrodek Szkoleniowy Janusz Czajkowski (2017)

– Medilab sp. z o.o. (2006)

– PUP TELKA sp. z o.o. (2018)

– Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego (2018)

BEŁCHATÓW

– ECO-ABC sp. z o.o. (2016)

– Eko-Region sp. z o.o. (2007)

BĘDZIN

– Fundusz Pożyczek Biznesowych Fenus S.A. (2014)

BIELSK PODLASKI

– Suempol sp. z o.o. (2007)

 BIELSKO-BIAŁA

– Aqua System  sp. z o.o. (2018)

– Unibep S.A. (2005)

– Wostim S Filipek sp. j. (2018)

BOBOWO

– NZOZ Bomed Spółka Partnerska (2019)

BOCHNIA

– Stalprodukt S.A. (2006)

BOGUMIŁOWICE

– Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet sp. z o.o. (2008)

BOLECHOWICE

– Gremi International S.A.R.L. Oddział w Polsce (2006)

BOLESŁAWIEC

– Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o. ( 2018)

BRZEZIE

– Rekma sp. z o.o. (2015)

 BUSKO-ZDRÓJ

– Grupa PSB Handel S.A. (2017)

 BYDGOSZCZ

– Polmass S.A. (2005)

– Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. (2019)

CHORZÓW

– Budoserwis Z.U.H. sp. z o.o. (2018)

CHYNÓW

– Bank Spółdzielczy w Chynowie (2019)

CZARNKÓW

– Pro Familia Wojciech Antkowiak Halina Malinowska (2019)

CZECHOWICE-DZIEDZICE

– PSS Społem w Czechowicach-Dziedzicach (2019)

CZĘSTOCHOWA

– PBiH Unipol sp. z o.o. (2018)

– PPH Linex, Pan Wojciech Kasprzycki (2006)

– Technopol sp. z o.o. (2017)

DĄBROWA GÓRNICZA

– PRB „A. Piaskowski i S-ka” sp. z o.o. (2005)

– PRUH MARKBUD sp. z o.o. (2018)

– Refra sp. z o.o. (2015)

DZIERŻAŹNO

– Farmjug sp. z o.o. (2006)

DZIERŻONIÓW

– Centrum TMT sp. j. (2018)

– Handlowo Usługowa Spółdzielnia Rolnik (2019)

EMILIN

– Zakład Usługowo Produkcyjny Bomi Serwis (2019)

 EŁK   

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GDAŃSK

– Centrum Techniki Okręgowej S.A. (2010)

– ELSE Technical and Research Service Co. Ltd sp. z o.o. (2004)

– Fundacja Dobroczynności Atlas (2018)

– Marinko sp. z o.o. (2019)

– Materbud sp. z o.o. sp.k. (2005)

– Nadmorskie Centrum Medyczne sp. z o. o. (2009)

– PPU Creon sp. z o.o. (2019)

GDYNIA

– ASMO sp. z o.o. (2004)

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GLIWICE

– Wega Firma Projektowo-Wykonawcza Roman Bieniak (2019)

GORLICE

– Spółdzielnia Rzemieślnicza (2019)

GORZÓW WLKP.

– Budnex sp. zo.o. (2018)

– Gorzowska Lecznica Specjalistyczna sp. z o.o.  ( 2013)

– Wydawnictwo Podatkowe Gofin sp. z o.o. ( 2006)

GOSTYŃ

– Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa (2019)

GRODZISK MAZOWIECKI

– Inter-Diament sp.j. (2007)

GRUDZIĄDZ

– Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. (2005)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” (2007)

JEDLICZE

– Raf Ekologia sp. z o.o. (2009)

 KATOWICE

– Bio – Circle Surface Technology sp. z o.o. (2018)

– CSG Śląska Grupa Konsultingowa ( 2018)

– Epione sp. z o.o. (2018)

– Euro-Centrum S.A. (2009)

– Kancelaria Radców Prawnych C&A B. Anisienia T. Codogni Spółka partnerska (2019)

KĄTY WROCŁAWSKIE

– Radiotechnika – Marketing sp. z o.o. (2018)

KĘTY

– Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokalno-Własnościowa w Kętach (2019)

KĘPICE

– Kegar sp. z o.o. (2008)

KOBYLIN BORZYMY

– Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska (2019)

KOZIENICE

– Lekarska Spółka Partnerska Familia S.A. (2019)

KOZY

– ANGA Uszczelnienia Mechaniczne sp. z o.o. (2005)

KÓRNIK

– TFP sp. z o.o. (2006)

KRAKÓW

– Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód sp. z o.o. (2016)

– Aktim sp. z o.o. (2009)

– ALIT sp. z o.o. Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych (2005)

– Ascomp S.A. (2006)

– CLICO sp. z o.o. (2005)

– Handlowa Spółdzielnia Jubilat (2017)

– Instal Kraków S.A. (2018)

– FH Łodzińscy Kazimierz Jan Łodziński (2006)

– NZOZ Kozłówek sp. z o.o. (2018)

– PHU Mayco-Washtec,  Mariusz Maj (2007)

– Pro – Holding sp. z o.o. (2018)

– PW Seco sp. z o.o. (2007)

– Real-Construct sp. z o.o. (2007)

– Super Krak S.A. (2017)

– ZUT Tele-Com, Ryszard Waligóra (2007)

– Zakład Samochodowy Blacharstwo Pojazdowe, Józef Wadowski  (2007)

KRASNE

– Greinplast sp. z o.o. (2006)

KRZESZOWICE

– Kopalnie Porfitu i Diabazu sp. z o.o. (2006)

KRYNICA

– SP Muszynianka (2005)

KURZĘTNIK

– Agromex Krysztochowicz  sp. j. (2007)

KUTNO

– Bank Spółdzielczy Wspólna Praca w Kutnie (2019)

KRZYWDA

– Bank Spółdzielczy w Krzywdzie (2019)

LIPIE

– Spółdzielczy Kombinat Rolno-Spożywczy Lipie (2019)

 LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

LUBAWKA

– GAMBIT Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. (2018)

LUBLIN

– Korporacja Budownictwa i Nieruchomości Graden sp. z o.o. (2019)

– Nazaruk Service sp. z o.o. (2019)

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– R.K. Niedziałek Hurtownia sp. z o.o. (2018)

– Spółdzielnia Pracy Kominiarzy w Lublinie (2019)

ŁAŃCUT

– PPHU Gast-Trans Motel Bogdanka Danuta Lęcznar (2019)

– Smak Serwis sp. z o.o. (2007)

– Spółdzielnia Mieszkaniowa Łańcut (2019)

ŁOMŻA

– TMT sp. z o.o. (2017)

 ŁÓDŹ

– Makromed sp. z o.o. sp. kom. (2018)

MAJDAN

– Frimatrail Frenoplast  S.A. (2016)

MIELEC

– COMP SOFT Sp. z o.o. (2018)

– Formaplan Komponenty sp. z o.o. (2018)

MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Bank Spółdzielczy w Międzyrzeczu Podlaskim (2019)

MIKOŁÓW

– MAS sp. z o.o. (2008)

MYSZKÓW

– Kancelaria Prawno Podatkowa, Antoni Starowicz (2017)

NAKŁO NAD NOTECIĄ

– Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią (2019)

NAŁĘCZÓW

– Lst-Polska sp. z o.o. (2009)

NIEDZICA

– Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. (2017)

NIEPORĘT

– Grodno S.A. (2005)

NOWA SUCHA

– Agromaks sp. z o.o. (2009)

NOWY DWÓR MAZ.

– Kancelaria Notarialna J. Lewicki (2005)

NOWY KORCZYN

– PPHU Fasolex S. Jasiak i S-ka  (2018)

NYSA

– Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska (2019)

ODOLANÓW

– Eko-Techmot-Miśkiewicz sp. j. (2008)

OLEŚNICA

– M.S. Granulat-Folia, Import – Export sp. z o.o. (2006)

OLSZTYN

– Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierze (2019)

OSTRZESZÓW

– Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik (2019)

OTWOCK

– Est Energy sp. z o.o. (2018)

– Otwocka Spółdzielnia Handlowa (2019)

OSTRÓW  WLKP.

– Envimac Polska sp. z o.o. (2009)

OŻARÓW MAZOWIECKI

– Start Dobrowolski sp. j. (2014)

– Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. ( 2018)

PABIANICE

– Icom- Invest sp. z o.o.  (2018)

PIASECZNO

– Rowiński- Wajdemajer sp. z o.o. (2018)

PIATÓW

– AWAK sp. o.o. (2007)

PIŁA

– Miralex sp. z o.o. (2008)

PIOTRKÓW KUJAWSKI

– Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim (2019)

PISZ

– Sklejka Pisz Paged S.A. (2005)

PIWNICZNA-ZDRÓJ

– Piwniczanka Spółdzielnia Pracy (2019)

POZNAŃ

– Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER sp. z o.o. (2007)

– B. Brzozowska J. Leszczyński Lekarze Spółka Partnerska (2013)

– Pieluszyńska sp. z o.o. (2013)

– Sanpol sp. z o.o. (2009)

PRZYSZOWICE

– Avoria Joanna Gil (2016)

PUŁAWY

– Chemobud sp. z o.o. (2016)

RADOM

– Pronar sp. z o.o. (2007)

RADYMNO

– Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radymnie (2019)

RADZYŃ PODLASKI

– Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa (2019)

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

RAWICZ

– Ferrpol Bracia Matuszewscy sp. z o.o. (2005)

ROGOWIEC

– Elbis sp. z o.o. (2015)

ROKIETNICA

– Alo – 2 sp. z o.o. (2018)

RUDA ŚLĄSKA

– Nowex sp. z o.o. (2018)

RZESZÓW

– Lekarze Halina Binkiewicz Agnieszka Malec sp. p (2019)

– PGE Obrót S.A. ( 2013)

– Teknia Rzeszów sp. z o.o. (2016)

SANOK

– Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa (2019)

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

SIEDLCE

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

SIERADZ

– MPWiK sp. z o.o. w Sieradzu (2005)

SIERAKÓW

– Gminna Spółdzielnia Sieraków (2019)

 SKAWINA

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

SKIERNIEWICE

– Alzen sp. z o.o. (2016)

SŁOMNIKI

– Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (2019)

SŁUPSK

– Fabryka Turas sp. z o.o. ( 2018)

– Markos sp. z o.o. (2018)

SOBIENIE JEZIORY

– Bank Spółdzielczy w Sobieniach Jeziorach (2019)

SOBÓTKA

– Spółdzielnia Mieszkaniowa Ślęża w Sobótce (2019)

 SOKOŁÓW PODLASKI

– Polsero sp . z o.o. (2018)

–  STALFA sp. z o.o. (2018)

SOSNOWIEC

– PSS Społem (2019)

STARGARD SZCZECIŃSKI

– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o. o. (2008)

STEGNA

– Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja sp. z o.o. (2017)

STRYKOWO

– Strykowo Sp. z o.o. Rolno – Przemysłowe Zakłady Zielarskie (2006)

 STRYKÓW

– Uniglob sp. z o.o. (2007)

SUCHEDNIÓW

– Bank Spółdzielczy Suchedniów (2019)

– Przedsiębiorstwo Usług Specjalnych Termatex sp. z o.o. (2008)

SULECHÓW

– Spółdzielnia Mieszkaniowa (2019)

SUWAŁKI

– Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ( 2016)

STĘSZEW

– Ecor Product sp. z o.o. (2005)

SZCZAWNICA

– Połoniny Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa (2019)

SZCZECIN

– Apteka na Redzie sp. z o.o. (2011)

– C. Hartwig Szczecin Spedytorzy Międzynarodowi sp. z o.o. (2009)

SZUMOWO

– Bank Spółdzielczy w Szumowie (2019)

ŚWIECIE

– Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. (2007)

ŚWIĘTA KATARZYNA

– CT Polska sp. z o.o. (2009)

 ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

SZUDZIAŁOWO

– PPUH Agropol sp. z o.o. (2018)

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

TARNÓW

– Elektromeg sp. z o.o. (2017)

– Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne (2013)

– Miejski Zarząd Budynków sp. z o.o. (2005)

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Marbex sp. z o.o. (2005) 

TORUŃ

– Agencja Handlowo-Serwisowa Megazec sp. j. (2008)

– Betor Składy Budowlane sp. z o.o. (2007)

– Netmark sp. z o.o. (2019)

WADOWICE

– Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

 WAŁBRZYCH

– Enitra sp. z o.o. (2005)

– NZOZ Śródmieście – Biały Kamień sp. z o.o. (2005)

WARSZAWA

– AdiFeed sp. z o.o. (2009)

– Anrol sp. z o.o. (2018)

– Biuro Rachunkowe, Pan Stanisław Witkowski (2006)

– Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. (2015)

– Eko-Inwestor S.A. (2017)

– Ewa Szwałek ABS Serwis (2018)

– Fundacja PKO Banku Polskiego (2013)

– Geobruk Tomasz Smolarczyk (2017)

– IZIS Kosmetyczno-Lekarska Spółdzielnia Pracy (2019)

– Karo W. Siemiątkowski, K. Kurlanc sp. j. (2005)

– Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem (2019)

– Newterm Lucjan Przykorski (2017)

– PGNiG Termika S.A. (2017)

– Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (2005)

– PP GAL (2001)

– Procima sp. z o.o. (2013)

– Przedsiębiorstwo Hotelarsko – Turystyczne sp. z o.o. (2005)

– Reba Organizacja Odzysku S.A. (2011)

– Robyg Marketing i Sprzedaż sp. z o.o. (2019)

– Seven-Graph sp.c. (2016)

– Spółdzielnia Spożywców Praga Południe (2019)

– Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Zarząd Główny (2005)

– Technokabel S.A. (2003)

– TMS Diagnostyka sp. z o.o. (2018)

– Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A. (2017)

WĄGROWIEC

– Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komplexmłyn Spółka z o.o. (2018)

WISZNICE

– Bank Spółdzielczy w Wisznicach (2019)

WŁOCŁAWEK

– Efmetal sp. z o.o. (2006)

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

WOLBROM

– Bank Spółdzielczy w Wolbromiu (2019)

WROCŁAW

– Lotar Kittay (2016)

– MMC Hardmetal Poland (2018)

– Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex sp. z o.o. (2006)

– Societas sp. z o.o. (2006)

– Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Feniks (2019)

– Studio C2 Grzegorz Mieczkowski (2019)

– Sudzucker Polska S.A. (2008)

– Psie Pole zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o.o. (2018)

USTROŃ

– Sanatorium Uzdrowiskowe Malwa (2017)

ZABRZE

– Cogito sp. z o.o. (2017)

– Grepol&Wik, Grzegorz Stęszewski (2009)

ZGIERZ

– Kancelaria Adwokacka Rafał Grzechowski (2018)

ZIELONA GÓRA

– Apexim sp. z o.o. (2006)

– LFC sp. z o.o. (2007)

– Metal-Gum sp. z o.o. (2005)

– Ricosta Polska (2018)

ZIELONKA

– Tablix sp. z o.o. (2005)

ZŁOTORYJA

– Kancelaria Notarialna s.c. (2005)

ZWOLEŃ

– Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. (2005)

DARCZYŃCY AKCJI ZIMOWEJ 2018 ROKU

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości.

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  3. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  4. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  5. Pani Lidia Serwacka (2002)
  6. Pani Anna Trykozko (2011)
  7. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  8. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  9. Pan Tadeusz Pietras (2001)
  10. Pan Maciej Zborek (2015)
  11. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  12. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  13. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  14. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  15. Pan Piotr Białonoga (2011)
  16. Pani Renata Garpiel (2006)
  17. Pan Wojciech Myga (2013)
  18. Pani Hanna Łażewska (2009)
  19. Pan Marek Łuczak (2008)
  20. Pani Mirosława Jurczak-Sewińska (2011)
  21. Pani Bronisława Ziemacka (2006)
  22. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  23. Pan Jan Świeboda (2005)
  24. Pan Mirosław Józef Ginter (2016)
  25. Państwo Anna i Krzysztof Mikosza (2011)
  26. Pani Krystyna Wachowska-Ilkowska (2005)
  27. Pan Bogdan Dzienio (2005)
  28. Pan Jan Suska (2014)
  29. Pan Józef Jan Świerczek (2010)
  30. Państwo Małgorzata i Czesław Kuś (2017)
  31. Pan Piotr Maciejewski (2016)
  32. Pan Andrzej Bańkowski (2012)
  33. Pan Jacek Herman- Iżycki (2005)
  34. Pan Józef Dudek (2014)
  35. Pani Lucyna Maria Kornaga (2012)
  36. Państwo Marta i Olgierd Skonieczni (2005)
  37. Pan Stanisław Stal (2008)
  38. Pani Teresa Kupsik (2009)
  39. Pani Ryszarda Aniela Gładysz-Rybacka (2007)
  40. Pan Witold Osadca (2018)
  41. Pan Zbigniew Zenon Parol (2012)
  42. Pan Zdzisław Roth (2009)
  43. Pan Piotr Paweł Pawlak (2013)
  44. Pan Jerzy Jan Sak ( 2018)
  45. Pani Alicja Chylińska (2018)
  46. Pan Andrzej Wilamowski( 2018)
  47. Pani Anna Osiadacz (2018)
  48. Pan Antoni Paja (2018)
  49. Państwo Barbara i Marcin Mazurowie (2018)
  50. Pani Beata Łucja Mierzejewska (2018)
  51. Pani Danuta Pyka (2018)
  52. Pani Dorota Obrępalska (2018)
  53. Pan Edwin Perszka (2018)
  54. Państwo Elżbieta i Paweł Rusinowicz (2018)
  55. Pani Elżbieta Teresa Kielczyk (2018)
  56. Państwo Ewa i Andrzej Kurasik (2018)
  57. Pani Ewa Mańkiewicz – Cudny (2018)
  58. Pan Franciszek Bielawski (2018)
  59. Pani Gabriela Maria Kozak (2018)
  60. Pani Genowefa Korzętkowska (2018)
  61. Pan Grzegorz Czurczak (2018)
  62. Pan Grzegorz Dobrodziej (2018)
  63. Pani Hanna Zabrzycka (2018)
  64. Pani Iwona Kowalska (2018)
  65. Pani Iwona Liwcz ( 2018)
  66. Pani Iwona Ośko- Wrocławska (2018)
  67. Pan Jacek Kotarski (2018)
  68. Pan Jakub Kucharski (2018)
  69. Pan Jan Borowski (2018)
  70. Pani Joanna Biernacka (2018)
  71. Pani Joanna Kraszewska (2018)
  72. Pani Jolanta Barbara Bieniak (2018)
  73. Pan Krzysztof Koperski (2018)
  74. Pan Leszek Julian Herman -Iżycki (2018)
  75. Pan Maciej Oszmiański (2018)
  76. Pan Maciej Piotr Hildebrandt (2018)
  77. Państwo Magdalena Golicka- Wielogórska (2018)
  78. Pan Marcin Gaca (2018)
  79. Pan Marcin Tadeusz Niewczas (2018)
  80. Pan Marek Kowalczyk (2018)
  81. Pan Marek Rytelewski (2018)
  82. Pani Maria Miciukiewicz (2018)
  83. Pan Marian Wojciechowski (2018)
  84. Pan Michał Daniel Seta (2018)
  85. Pan Mieczysław Stępień (2018)
  86. Pani Mirosława Błaszkiewicz (2018)
  87. Pani Natalia Rubets (2018)
  88. Pan Jerzy K. Machura (2018)
  89. Pan Piotr Perkowski (2018)
  90. Pan Stanisław Jan Kozdęba (2018)
  91. Pan Stanisław Mazurek (2018)
  92. Pan Stanisław Słoczyński (2018)
  93. Pani Stanisława Strzymińska (2018)
  94. Pan Tadeusz Franaszek (2018)
  95. Pan Tadeusz Mazur (2018)
  96. Pani Tatiana Urszula Fert (2018)
  97. Pani Teresa Janeczek (2018)
  98. Pan Tomasz Cacko (2018)
  99. Pan Waldemar Władysław Biliński (2018)
  100. Pan Wojciech Jacek Sikora (2018)
  101. Pan Wojciech Rupnowski (2018)
  102. Pan Wojciech Zamojski (2018)
  103. Pan Zbigniew Szkopek (2018)
  104. Pani Zofia Rostek (2018)
  105. Pan Zygmunt Hałaczkiewicz (2018)

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

BANIOCHA

– Bisk S.A. ( 2018)

– Bizea sp. z o.o. (2018)

– HAL sp. z o.o. ( 2005)

 BIAŁYSTOK

– ABG Architekci ( 2018)

– Jazon sp. z o.o. (2018)

– Nibe- Biawar sp. z o.o (2018)

– NZOZ Laboratorium Analityczno-Bakteriologiczne „LAB” (2015)

– PUH Grym Marek Gryko (2018)

– Promotech sp. z o.o. (2005)

– PSS SPOŁEM (2018)

– PUP TELKA sp. z o.o. (2018)

– SOT Przemysłu Mleczarskiego (2018)

– Szkoła Podstawowa nr. 32 (2018)

Świat Ucznia Prywatna Szkoła Podstawowa w Białymstoku (2018)

BEŁCHATÓW

– ECO-ABC sp. z o.o. (2016)

– Eco- Region sp. z o.o. (2018)

BIELSK PODLSKI

– Maksbud sp. z o.o. (2018)

 BIELSKO-BIAŁA

– Altis sp. z o.o. (2018)

– Aqua System  sp. z o.o. (2018)

– Ślusarstwo, Mechanika Maszyn Zygmunt Olma (2017)

– Wostim S Filipek sp. j. (2018)

BRODNICA

– WESTERBUD sp. z o.o. Zakład Budowlano-Produkcyjny (2018)

BRWINÓW

– Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.( 2018)

BRZESKO

– Proster sp. z o.o. (2018)

 

BRZEZIE

– Rekma sp. z o.o. (2015)

BUK

– BMM sp. z o.o. (2009)

 BUSKO-ZDRÓJ

– Uzdrowisko Busko- Zdrój S.A. (2018)

 BYDGOSZCZ

– Polmass S.A. (2005)

BYTOM

– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. (2018)

CHORZÓW

– Budoserwis Z.U.H. sp. z o.o. (2018)

CZĘSTOCHOWA

– PBiH Unipol sp. z o.o. (2018)

– PPH Linex, Pan Wojciech Kasprzycki (2006)

DĄBROWA GÓRNICZA

– Ficomirrors Polska sp. z o.o. (2018)

– PRB „A. Piaskowski i S-ka” sp. z o.o. (2005)

– PRUH MARKBUD sp. z o.o. (2018)

– Refera sp. z o.o. (2018)

DZIERŻONIÓW

– Domino Polska sp. z o.o. (2018)

– Centrum TMT sp. j. (2018)

 EŁK   

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GĄDKI

– P.H. Agromarket sp. j. (2018)

GDAŃSK

– Fundacja Dobroczynności Atlas (2018)

GDYNIA

– ASMO sp. z o.o. (2004)

– Rollmex sp. z o.o. (2004)

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GLIWICE

– Energopomiar sp. z o.o. (2018)

GŁOGÓW 

– FAB Restauracja Zabytków Architekt  sp. z o.o.( 2018)

 

GNIEZNO

– Aristos  sp. z o.o.( 2018)

GORZÓW WLKP.

– Arbor sp. z o.o i wspólnicy sp. j. ( 2018)

– Budnex sp. zo.o. (2018)

– Gorzowska Lecznica Specjalistyczna sp. z o.o.  ( 2013)

– P.O.B Efekt sp. z o.o.  (2018)

GRUDZIĄDZ

– OPEC Grudziądz sp. z o.o. (2005)

JAROCIN

– SAN-GAZ Kardach sp. kom. (2005)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

– Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. ( 2005)

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” (2007)

JEDLICZE

– Raf Ekologia sp. z o.o. (2009)

 JELENIA GÓRA

– Serwis Samochodowy sp. z o.o. (2018)

KAMIENNA GÓRA

– Beata Kopia-Kawka Kancelaria Notarialna (2018)

 KATOWICE

– Bio – Circle Surface Technology sp. z o.o. (2018)

– CSG Śląska Grupa Konsultingowa ( 2018)

– Mosty Katowice sp. z o.o. (2018)

KĄTY WROCŁAWSKIE

– Radiotechnika – Marketing sp. z o.o. (2018)

KLEOSIN

– Olta K.K. Zawistowscy sp. j. (2018)

KOŁO

– Andre Abasive Articles (2018)

KOŁOBRZEG

– AMBERLINE SP. Z O.O (2018)

KONIN

– Franspol sp. z o.o. (2018)

– Konimpex sp. z o.o. (2018)

KORZENNA

– Mo- BRUK S.A. (2018)

KRAKÓW

– Aktim sp. z o.o. (2009)

– Alit sp. z o.o. ( 2018)

– Euro-Stahlservice sp. z o.o. (2007)

– Instal Kraków S.A. (2018)

– Kraty Kostostal Kraków (2018)

– Miastoprojekt – Kraków sp. z o.o. (2018)

– NZOZ Kozłówek sp. z o.o. (2018)

– Pro – Holding sp. z o.o. (2018)

– SMAY sp. z o.o. (2009)

– ZUT Tele-Com, Ryszard Waligóra (2007)

– Blacharstwo pojazdowe i lakiernictwo Wadowski Józef (2018)

KRZESZOWICE

– Kopalnie Porfitu i Diabazu sp. z o.o. (2006)

KSIĘŻYNO

– CZEX Mechanika Maszyn i Ślusarstwo (2018)

 LEGNICA

– Matecs sp. z o.o. (2018)

LIDZBARK WARMIŃSKI

– Zamer  Zdzisław Żuromski sp. k. (2018)

 LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

LUBAWKA

– GAMBIT Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. (2018)

LUBLIN

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– R.K. Niedziałek Hurtownia sp. z o.o. (2018)

– Wolco sp. z o.o. (2012)

LUTOMIERSK

– Matpol sp.j.  (2018)

ŁASZCZÓW

– Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (2018)

 ŁÓDŹ

– Makromed sp. z o.o. sp. kom. (2018)

– M.A.T. sp. z o.o. (2018)

– Poldem sp. z o.o.

MAJDAN

– Frimatrail Frenoplast  S.A. (2016)

MARKI

– Rejonowa Spółdzielnia Handlowa (2018)

MIELEC

– COMP SOFT Sp. z o.o. (2018)

– Formaplan Komponenty sp. z o.o. (2018)

– PPUH Wojciech Tycner (2018)

MIKOŁÓW

– Górnośląskie Centrum Edukacyjne (2017)

MIŃSK Mazowiecki

– PHU Partner sp. j. (2018)

NAŁĘCZÓW

– Lst-Polska sp. z o.o. (2009)

NOWINY

– Kiel- Pak Ewa Więcek (2018)

NOWY DWÓR MAZ.

– Kancelaria Notarialna J. Lewicki (2005)

NOWY KORCZYN

– PPHU Fasolex S. Jasiak i S-ka  (2018)

ODOLANÓW

– Eko-Techmot-Miśkiewicz sp. j. (2008)

OLEŚNICA

– M.S. Granulat-Folia, Import – Export sp. z o.o. (2006)

OTWOCK

– BMI sp. z o.o. (2007)

– Est Energy sp. z o.o. (2018)

OPOLE

– Optimus eko sp. z o.o. (2018)

PABIANICE

– Icom- Invest sp. z o.o.  (2018)

PIASECZNO

– Ambasador-92 sp. z o.o.  (2018)

– Maj sp. z o.o. (2018)

– Rowiński- Wajdemajer sp. z o.o. (2018)

PIEKOSZÓW

– Dewon sp. o.o. (2018)

PISZ

– Sklejka Pisz Paged S.A. (2018)

 PŁOCK

– Kancelaria Notarialna Zofia Bałdowska (2002)

– Mega- Sped sp. z o.o. (2018)

POZNAŃ

– Eurotronic sp. z o.o.

– Exide Technologies S.A. (2018)

– Kancelaria Byłych Rewidentów KBR sp. z o.o. (2018)

– K.R.U.K. Technika i Energia sp. z o.o. (2018)

– Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR (2018)

– Sanpol sp. z o.o. (2009)

– Technicon sp. z o.o. (2005) 

– Vector Synergy sp. z o.o. (2018)

 PRUSZKÓW

– MTC Polska sp. z o.o. (2018)

PRZYSZOWICE

– Avoria Joanna Gil (2016)

RADLIN

– Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o. ( 2010)

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

ROKIETNICA

– Alo – 2 sp. z o.o. (2018)

ROPCZYCE

– PUPH Niwa sp. kom (2018)

RUDA ŚLĄSKA

– Nowex sp. z o.o. (2018)

RYBNIK

– Ecol sp. z o.o. (2018)

– Rak and Roll sp. j. (2018)

RZESZÓW

– Teknia Rzeszów sp. z o.o. (2016)

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

SIEDLCE

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

 SKAWINA

– NTB Laboratorium Analityczne (2018)

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

SŁAWNO

– Hydrogeobudowa sp. z o.o. ( 2018)

SŁUPSK

– Fabryka Turas sp. z o.o. ( 2018)

– Markos sp. z o.o. (2018)

 SOLEC KUJAWSKI

– Qartis S.A. (2017)

SOCHACZEW

– Fast Service Group sp. z o.o. (2018)

SOKOŁÓW PODLASKI

– Polsero sp . z o.o. (2018)

SOPOT

– Bauhaus sp. z o.o.  (2017)

STAWISKI

– Firma prywatna KOJA (2018)

STARGARD SZCZECIŃSKI

– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z.o. o.

STRZAŁKOWO

– Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców (2018)

STRZELIN

– PHU ETOLL SP.J. (2018)

STEGNA

– Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja sp. z o.o. (2017)

 STRYKÓW

– Uniglob sp. z o.o. (2007)

SUCHY DWÓR

– Ropla Elektronik sp. z o.o. (2017)

SUCHY LAS

– Alba Thyment sp. z o.o. (2018)

– Texet Poland sp. z o.o. (2018)

SUWAŁKI

– Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ( 2016)

STALOWA WOLA

– Wtórstal sp. z o.o. (2018)

STĘSZEW

– Ecor Product sp. z o.o. (2005)

SZCZECIN

– Bulk Cargo Port Szczecin sp. z o.o. (2006)

– Mercomp Szczecin sp. z o.o. (2018)

ŚWIERKLANY GÓRNE

– „KINGSTAL” Precyzyjna Obróbka Metali Na Centrach Numerycznych (2018)

 ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

SZUDZIAŁOWO

– PPUH Agropol sp. z o.o. (2018)

SZCZYTNO

– SMiOC Frenoplast Bułhak i Cieślawski S.A. (2018)

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

TYCHY

– Sertop sp. z o.o. (2018)

– Termoplastyka sp. z o.o. (2018)

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Marbex sp. z o.o. (2005) 

TORUŃ

– Agencja Handlowo-Serwisowa Megazec sp. j. (2008)

– Pracownicy Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej (2018)

– Restauro M. Dobrzyńska – Musiela (2018)

– Restauro sp. z o.o. (2018)

– Wrzosel sp. z o.o. sp. kom. (2005)

TRZEBIATÓW

– Kapitan Navi sp. j.j.  (2018)

 WAŁBRZYCH

– NZOZ Śródmieście – Biały Kamień sp. z o.o. (2005)

– PPHU J.M. Mazur sp. z o.o. (2018)

WARSZAWA

– Ad Rem Gabinet Lekarski ( 2018)

– Anrol sp. z o.o. (2018)

– Belimo Siłowniki S.A. (2018)

– Bisan sp. z o.o. (2018)

– Eko-Inwestor S.A. (2017)

– Ergis S.A. (2018)

– Ewa Szwałek ABS Serwis (2018)

– Jazos, Janusz Szczepański (2018)

– LIDEX sp. z o.o. (2005)

– Mercedes- Benz Polska sp. z o.o. (2018)

– M. Mazurek i Partnerzy Radców Prawnych (2018)

– Newterm Lucjan Przykorski (2017)

– Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (2018)

– PP GAL (2001)

– Procima sp. z o.o. (2018)

– Reba Organizacja Odzysku S.A. (2011)

– Seven-Graph sp.c. (2016)

– Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Zespół Mieszkaniowy” (2018)

– Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa przy ul. Grójeckiej 40A  (2018)

– Technokabel S.A. (2003)

– TMS Diagnostyka sp. z o.o. (2018)

– Wydawnictwo Działkowiec sp. z o.o. (2018)

– Zalco sp. z o.o. (2018)

WĄGROWIEC

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komplexmłyn Spółka z o.o. (2018)

WŁOCŁAWEK

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

– Hołowińscy Scanserwis sp. z o.o. (2018)

WOLSZTYN

– NorDan sp. z o.o. (2018)

WOŁÓW

– Kotar sp. z o.o. (2018)

WROCŁAW

– Auto-Welt sp. z o.o. (2018)

USTKA

– Przedsiębiorstwo Morze Włodzimierz Gąsior (2017)

– Royal- Baltic M.W. Burzyńscy (2018)

– Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. (2018)

  USTROŃ

– Sanatorium Uzdrowiskowe Malwa (2018)

ZABRZE

– Elpro – 7 sp. z o.o. (2018)

ZAKOPANE

– Społem Zakopane sp. z o.o. (2018)

ZGIERZ

– Filter – Service sp. z o.o. (2018)

– Kancelaria Adwokacka Rafał Grzechowski (2018)

ZIELONA GÓRA

– Apexim sp. z o.o. (2006)

– Ricosta Polska (2018)

ZIELONKA

– Studwos Zygmunt Ławrynowicz (2017)

 ZŁOTORYJA

– Kancelaria Notarialna s.c. (2005)

DAROWIZNY RZECZOWE 2018

– Białostockie Zakłady Graficzne S.A.

– Krajowa Spółka Cukrowa

– Orkla Care Emilianów

– Laboratorium Kosmetyczne Dr. Irena Eris

– Społeczny Instytut Wydawniczy „ZNAK” sp. z o.o.

– ZONE POTS Beata Warlikowska

– Sarantis Polska

– Piotr Macuda, Marzena Oleksiewicz

– Sintat sp. z o.o.

– Pan Jan Klimkiewicz- Bytom

– Baxters Polska sp. z o.o.

– Pani Martyna Kurek

– Patoriots Jerzy Gawroński

– Delia Cosmetics Distribution sp. z o.o.

– P.H.Z Kasol – J.A. Kazberuk

– Energy 2000 Technico A.M. Goczał sp.j.

– Castellum sp. zo.o.

– SONKO sp. z o.o.

– PBS Connect Polska sp. z o.o.

– Mattel Polska

– Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z o. o. sp.k.

DARCZYŃCY AKCJI LETNIEJ 2018 ROKU

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości.

W nawiasach jest podany rok, od którego Darczyńca wspiera Fundację.

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  3. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  4. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  5. Pani Beata Dzienisz (2005)
  6. Pani Lidia Serwacka (2002)
  7. Pani Anna Trykozko (2011)
  8. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  9. Pani Maria Bolek (2006)
  10. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  11. Pan Tadeusz Pietras (2001)
  12. Pan Maciej Zborek (2015)
  13. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  14. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  15. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  16. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  17. Pan Piotr Białonoga (2011)
  18. Pani Renata Garpiel (2006)
  19. Pan Wojciech Myga (2013)
  20. Pani Hanna Łażewska (2009)
  21. Pan Marek Łuczak (2008)
  22. Pani Mirosława Jurczak-Sewińska (2011)
  23. Pani Bronisława Ziemacka (2006)
  24. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  25. Pan Jan Świeboda (2005)
  26. Pan Mirosław Józef Ginter (2016)
  27. Państwo Anna i Krzysztof Mikosza (2011)
  28. Pani Krystyna Wachowska-Ilkowska (2005)
  29. Pan Krzysztof Błażewicz (2008)
  30. Pan Wiesław Zapotoczny (2014)
  31. Pan Bogdan Dzienio (2005)
  32. Pan Adam Gabrjelski (2007)
  33. Pan Andrzej Dyrda (2016)
  34.  Pan Jan Suska (2014)
  35. Pan Johann Bros (2017)
  36. Pani Jolanta Paszko (2006)
  37. Pan Józef Jan Świerczek (2010)
  38. Pani Katarzyna Mikłaszewicz (2016)
  39. Państwo Małgorzata i Czesław Kuś (2017)
  40. Pani Maria Sztanka (2006)
  41. Pan Piotr Maciejewski (2016)
  42. Pan Stefan Sterc (2017)
  43. Pan Władysław Korczyński (2010)
  44. Pan Andrzej Bańkowski (2012)
  45. Państwo Anna i Zbigniew Gołębiewicz (2007)
  46. Państwo Anna Maria i Andrzej Wosik (2015)
  47. Pan Bogusław Kajdas (2014)
  48. Pani Bożena Czaplicka (2010)
  49. Pan Dariusz Prokop (2016)
  50. Ewa Ślizień – Kuczapska (2016)
  51. Państwo Halina i Józef Siwiec (2018)
  52. Pani Irena Januszkiewicz (2018)
  53. Pan Jacek Herman- Iżycki (2005)
  54. Pani Jolanta Karasiewicz ( 2011)
  55. Pan Józef Dudek (2014)
  56. Pani Katarzyna Hombek- Urban (2017)
  57. Pan Krzysztof Wolfart (2016)
  58. Pani Lucyna Maria Kornaga (2012)
  59. Pani Małgorzata Jarzynka (2018)
  60. Państwo Marta i Olgierd Skonieczni (2005)
  61. Pan Stanisław Stal (2008)
  62. Pan Tadeusz Stukan (2016)
  63. Pani Teresa Kupsik (2009)
  64. Pani Regina Sośnik (2007)
  65. Pani Renata Kucharska (2005)
  66. Pani Ryszarda Aniela Gładysz-Rybacka (2007)
  67.  Pan Sławomir Kozak (2018)
  68. Pan Witold Osadca (2018)
  69. Pan Zbigniew Szczerba (2011)
  70. Pan Zbigniew Zenon Parol (2012)
  71. Pan Zdzisław Roth (2009)
  72. Pan Piotr Paweł Pawlak (2013)
  73. Pan Michał Butkiewicz ( 2008)
  74. Pan Jerzy Jan Sak ( 2018)
  75. Pan Krzysztof Milewski (2018)
  76. Pan Łukasz Górski (2018)
  77. Pani Martyna Kurek (2018)

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

BANIOCHA

– HAL sp. z o.o. ( 2005)

BIAŁE BŁOTA

– Flow-Valves sp. z o.o. (2018)

 BIAŁYSTOK

– Job Safety Ośrodek Szkoleniowy Janusz Czajkowski (2017)

– NZOZ Laboratorium Analityczno-Bakteriologiczne „LAB” w Białymstoku (2018)

– PUP Telka sp. z o.o. (2005)

– Promotech sp. z o.o. (2005)

BEŁCHATÓW

– ECO-ABC sp. z o.o. (2016)

BĘDZIN

– Fundusz Pożyczek Biznesowych Fenus S.A. (2014)

 BIELSKO-BIAŁA

– Ślusarstwo, Mechanika Maszyn Zygmunt Olma (2017)

BOCHNIA

– Stalprodukt S.A. (2006)

BOGUMIŁOWICE

– Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet sp. z o.o. (2008)

BOLESŁAWIEC

– Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o. ( 2018)

BRZEZIE

– Rekma sp. z o.o. (2015)

BUK

– BMM sp. z o.o. (2009)

 BUSKO-ZDRÓJ

– Grupa PSB Handel S.A. (2017)

 BYDGOSZCZ

– Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.  (2018)

– Polmass S.A. (2005)

BYTOM

PGPUH SAKOP sp.  z o.o. (2005)

CHODECZ

– Apis sp. z o.o. (2007)

CHOROSZCZ

– Elektromontaż Wschód sp. z o.o. (2009)

CZĘSTOCHOWA

– PPH Linex, Pan Wojciech Kasprzycki (2006)

DĄBROWA GÓRNICZA

– PRB „A. Piaskowski i S-ka” sp. z o.o. (2005)

DĘBICA

– Igloocar sp. z o.o. (2016)

 EŁK   

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GDAŃSK

– Color Graf sp. z o.o. (2018)

– Nadmorskie Centrum Medyczne sp. z o. o. (2009)

– PUPS Chemiki sp. z o.o. (2005)

–  PPiUT Inex sp. z o.o. (2015)

– REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci sp. z o.o.(2006)

GDYNIA

– ASMO sp. z o.o. (2004)

– Burger Poland sp. z o.o. (2017)

– Rollmex sp. z o.o. (2004)

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GLIWICE

– Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.( 2014)

GORZÓW WLKP.

– Gorzowska Lecznica Specjalistyczna sp. z o.o.  ( 2013)

– Wydawnictwo Podatkowe Gofin sp. z o.o. ( 2006)

GRAJEWO

– PUBiOŚ Eko-Dom sp. z o.o. (2017)

GRODZISK MAZOWIECKI

– Inter-Diament sp.j. (2007)

GRUDZIĄDZ

– Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. (2005)

– OPEC Grudziądz sp. z o.o. (2005)

JAROCIN

– SAN-GAZ Kardach sp. kom. (2005)

JASIENIEC

– Kancelaria Podatkowa Abakus sp. z o.o. ( 2018)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. ( 2005)

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” (2007)

JEDLICZE

– Raf Ekologia sp. z o.o. (2009)

 JELENIA GÓRA

– Serwis Samochodowy sp. z o.o. (2018)

 KATOWICE

Akson sp. z o. o. sp. kom (2018)

– Euro- Centrum S.A. ( 2009)

– JM Trans sp. z o.o. ( 2010)

KĘPICE

– Kegar sp. z o.o. (2008)

KŁODAWA

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego sp. z o.o. (2005)

– Kegar sp. z o.o. (2008)

KOZY

– ANGA Uszczelnienia Mechaniczne sp. z o.o. (2005)

KÓRNIK

– TFP sp. z o.o. (2006)

KRAKÓW

– Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód sp. z o.o. (2016)

– Aktim sp. z o.o. (2009)

– Ascomp S.A. (2006)

– Automationstechnik sp. z o.o. (2006)

– Handlowa Spółdzielnia Jubilat (2017)

– Euro-Stahlservice sp. z o.o. (2007)

– Orlen Oil sp. z o.o. (2012)

– PW Magropol sp. z o.o. (2014)

– SMAY sp. z o.o. (2009)

– Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce (2007)

– Super Krak S.A. (2017)

– ZUT Tele-Com, Ryszard Waligóra (2007)

KROTOSZYCE

– Winnicka Sałata sp. z o.o. (2018)

KRZESZOWICE

– Kopalnie Porfitu i Diabazu sp. z o.o. (2006)

 KURZĘTNIK

– Agromex Krysztochowicz  sp. j. (2007)

KRYNICA

– SP Muszynianka

LESZNO

– Smektała sp. z o.o. (2007)

 LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

LUBAWKA

– GAMBIT Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. (2018)

LUBLIN

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– Wolco sp. z o.o. (2012)

ŁAŃCUT

– Smak Serwis sp. z o.o. (2007)

 ŁÓDŹ

– Stowarzyszenie Rotary Klub (2018)

MAJDAN

– Frimatrail Frenoplast  S.A. (2016)

MIKOŁÓW

– Górnośląskie Centrum Edukacyjne (2017)

NAŁĘCZÓW

– Lst-Polska sp. z o.o. (2009)

NIEDZICA

– Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. (2017)

NIEPORĘT

– Grodno S.A. (2005)

NOWY DWÓR MAZ.

– Kancelaria Notarialna J. Lewicki (2005)

NOWY SĄCZ

– Norlys sp. z o.o.  (2005)

NYSA

– MEGA sp. z o.o.(2007)

ODOLANÓW

– Eko-Techmot-Miśkiewicz sp. j. (2008)

OLEŚNICA

– M.S. Granulat-Folia, Import – Export sp. z o.o. (2006)

OTWOCK

– BMI sp. z o.o. (2007)

OŻARÓW MAZOWIECKI

– Sealed Air Polska sp. z o.o. (2005)

– Start Dobrowolski sp. j. (2014)

– Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. ( 2018)

PIATÓW

– AWAK sp. o.o. (2007)

 PŁOCK

– Kancelaria Notarialna Zofia Bałdowska (2002)

PŁOŃSK

– Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. (2007)

POZNAŃ

– Polish European Media sp. z o.o. (2007)

– Sanpol sp. z o.o. (2009)

– Technicon sp. z o.o. (2005) 

 PRUSZKÓW

– Supraprint sp. z o.o. sp. kom. (2018)

PRZYSZOWICE

– Avoria Joanna Gil (2016)

RADLIN

– Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o. ( 2010)

RADOM

-Pronar sp. z o.o. (2007)

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

 ROGOWIEC

– Elbis sp. z o.o. (2015)

RZESZÓW

– PGE Obrót S.A. ( 2013)

– ROSCO STEEL sp. z o. o. (2012)

– Teknia Rzeszów sp. z o.o. (2016)

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

SIEDLCE

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

 SKAWINA

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

SKIERNIEWICE

– Alzen sp. z o.o. (2016)

– Mirbud S.A. ( 2017)

 SOLEC KUJAWSKI

– Qartis S.A. (2017)

SOCHACZEW

– Fast Service Group sp. z o.o. (2018)

SOKOŁÓW PODLASKI

– Polsero sp . z o.o. (2018)

–  STALFA sp. z o.o. (2018)

SOPOT

– Bauhaus sp. z o.o.  (2017)

– Microsystem sp. z o.o. (2005)

 STARACHOWICE

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2017)

STARE KUROWO

– Meprozet Stare Kurowo sp. z o.o. (2005)

STARGARD SZCZECIŃSKI

– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z.o. o.

STEGNA

– Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja sp. z o.o. (2017)

 STRYKOWO

– Strykowo Sp. z o.o. Rolno – Przemysłowe Zakłady Zielarskie (2006)

STRYKÓW

– Uniglob sp. z o.o. (2007)

SUCHY DWÓR

– Ropla Elektronik sp. z o.o. (2017)

SUWAŁKI

– Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ( 2016)

STĘSZEW

– Ecor Product sp. z o.o. (2005)

SZCZECIN

– Bulk Cargo Port Szczecin sp. z o.o. (2006)

ŚWIDNICA

– Cloos-Polska sp. z o.o. (2006)

ŚWIĘTA KATARZYNA

– CT Polska sp. z o.o. (2009)

 ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

SZYDŁOWIEC

– Comes Sokołowscy sp. j. (2008)

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Marbex sp. z o.o. (2005) 

TARNÓW

– Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne sp. z o. o (2013)

TORUŃ

– Agencja Handlowo-Serwisowa Megazec sp. j. (2008)

– Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Polski Cukier (2005)

– Wrzosel sp. z o.o. sp. kom. (2005)

 WADOWICE

– Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

WAŁBRZYCH

– NZOZ Śródmieście – Biały Kamień sp. z o.o. (2005)

WARSZAWA

– Autoryzowany Serwis Kotłów Ecoserwis Janusz Zbieć (2016)

– Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. (2015)

– CENTRUM INNOWACJI I SPOŁECZNEJ EKONOMII (2010)

– ECM Group Polska S.A. (2012)

– Eko-Inwestor S.A. (2017)

– F.B.I. Tasbud S.A. ( 2018)

– Geobruk Tomasz Smolarczyk (2017)

– I.E.S. sp. z o.o. (2010)

– Linegal Chemicals sp. z o.o. (2015)

– LIDEX sp. z o.o. (2005)

– Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (2018)

– Newterm Lucjan Przykorski (2017)

– Nobipharm sp. z o.o. (2005)

– PATPOL Kancelaria Patentowa sp. z o.o. (2018)

– Patoriots Jerzy Gawroński (2016)

– PGNiG Termika S.A. (2017)

– PP GAL (2001)

– Przedsiębiorstwo Hotelarsko – Turystyczne sp. z o.o. (2005)

– Reba Organizacja Odzysku S.A. (2011)

– SBM Dom (2017)

– Seven-Graph sp.c. (2016)

– Technokabel S.A. (2003)

WĘGRÓW

– Ekoteam sp. z o.o. (2018)

WŁOCŁAWEK

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

– ZW Cheko sp. z o.o. (2005)

WOŁOMIN

– Rudnik sp. z o.o. (2018)

WOŁÓW

Kotar sp. z o.o. (2018)

WROCŁAW

Astra sp. z o.o. (2005)

– Auto-Welt sp. z o.o. (2018)

– Castellum sp. z o.o. (2008)

– Hydroprojekt Wrocław sp. z o.o. (2009)

– Imas International sp. z o.o. (2017)

– MMC Hardmetal Poland (2018)

– Unimex-Skanmex Marek Skorulski (2018)

– Filtration Group sp. z o.o. (2018)

– Lotar Kittay (2016)

– Oleofarm sp. z o.o.(2018)

– PBO Dach – Bud sp. z o.o. (2008)

– Psie Pole zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o.o. (2018)

– Societas sp. z o.o. (2006)

– Towarzystwo Budownictwa Społecznego ( 2018)

  USTKA

– Przedsiębiorstwo Morze Włodzimierz Gąsior (2017)

ZABRZE

– Grepol&Wik, Grzegorz Stęszewski (2009)

ZAWIERCIE

– Montomet sp. z o.o. ( 2015)

ZŁOTORYJA

– Kancelaria Notarialna s.c. (2005)

ZIELONA GÓRA

– Apexim sp. z o.o. (2006)

– LUG LIGHT FACTORY sp. z o.o. (2006)

ZIELONKA

– Studwos Zygmunt Ławrynowicz (2017)

ZWOLEŃ

– Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. (2005)

ŻARY

– Alpodach sp. z o.o.(2006)

DAROWIZNY RZECZOWE 2018

– Białostockie Zakłady Graficzne S.A.

– Whirpool Polska sp. z o.o.

– Profi sp. z o.o.

– Krajowa Spółka Cukrowa

– Orkla Care Emilianów

– Nałęczów Zdrój S.A.

-Animex Foods Sp. z o.o.

– CZARNIECKIE MAKARONY sp. z o.o.

– Laboratorium Kosmetyczne Dr. Irena Eris

– Społeczny Instytut Wydawniczy „ZNAK” sp. z o.o.

DARCZYŃCY AKCJI ZIMOWEJ 2017 ROKU

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości. W nawiasach jest podany rok od którego Darczyńca wspiera Fundację.

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  3. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  4. Pani Ewa Mańkiewicz – Cudny (2004)
  5. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  6. Pani Beata Dzienisz (2005)
  7. Pani Lidia Serwacka (2002)
  8. Pani Anna Trykozko (2011)
  9. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  10. Pani Maria Bolek (2006)
  11. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  12. Pan Tadeusz Pietras (2001)
  13. Pan Maciej Zborek (2015)
  14. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  15. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  16. Pan Leszek Julian Herman – Iżycki (2011)
  17. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  18. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  19. Pan Michał Daniel Seta (2014)
  20. Pan Piotr Białonoga (2011)
  21. Pani Renata Garpiel (2006)
  22. Pan Wojciech Myga (2013)
  23. Pan Eugeniusz Filipczyk (2013)
  24. Pani Hanna Łażewska (2009)
  25. Pan Maciej Piotr Hildebrandt (2007)
  26. Pan Marek Łuczak (2008)
  27. Pani Mirosława Jurczak-Sewińska (2011)
  28. Pani Bronisława Ziemacka (2006)
  29. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  30. Pani Genowefa Korzętkowska (2016)
  31. Pan Jan Świeboda (2005)
  32. Pan Marek Rytelewski (2016)
  33. Pan Mirosław Józef Ginter (2016)
  34. Pan Przemysław Trzynadlowski (2016)
  35. Państwo Regina i Tadeusz Sujkowscy (2010)
  36. Pan Stanisław Stal (2008)
  37. Pani Zofia Ambroziewicz (2016)
  38. Państwo Agata i Wojciech Pachuccy (2010)
  39. Państwo Anna i Krzysztof Mikosza (2011)
  40. Pan Jacek Kotarski (2016)
  41. Pan Jerzy Kwiecień(2011)
  42. Pani Krystyna Wachowska-Ilkowska (2005)
  43. Pan Krzysztof Błażewicz (2008)
  44. Pani Sylwia Exner (2010)
  45. Pan Tomasz Cacko (2017)
  46. Pan Wiesław Zapotoczny (2014)
  47. Pan Wojciech Haliniak (2011)
  48. Pan Bogdan Dzienio (2005)
  49. Pan Adam Gabrjelski (2007)
  50. Pan Adam Jacek Popławski (2007)
  51. Pan Adam Maliszewski (2016)
  52.  Pan Andrzej Dyrda (2016)
  53.  Pan Andrzej Henryk Osiński (2009)
  54. Pan Andrzej Skop (2009)
  55. Pani Anna Osiadacz (2017)
  56. Państwo Beata Kijewska-Pudełko i Artur Pudełko (2007)
  57. Pani Beata Łucja Mierzejewska (2017)
  58. Pani Bożena Cebulska (2012)
  59. Pani Bożena Kućmin (2017)
  60. Pan Czesław Waldemar Dawdo (2007)
  61.  Pani Danuta Maria Rupińska (2017)
  62. Pan Edwin Perszka (2009)
  63. Państwo Elżbieta i Paweł Rusinowicz (2007)
  64. Pani Elżbieta Szywała (2016)
  65. Pani Elżbieta Teresa Kielczyk (2015)
  66. Pan Grzegorz Czurczak (2007)
  67. Państwo Irena i Wojciech Mickiewiczowie (2006)
  68. Pani Iwona Liwcz (2005)
  69. Pani Iwona Ośko-Wrocławska (2016)
  70. Pan Jacek Kubielski (2008)
  71. Pan Jan Suska (2014)
  72. Pan Janusz Urbaniec (2017)
  73. Pani Joanna Biernacka (2007)
  74. Państwo Joanna i Andrzej Surzyccy (2009)
  75. Pani Joanna Waluszewska – Grzesińska (2013)
  76. Pan Johann Bros (2017)
  77. Pani Jolanta Barbara Bieniak (2017)
  78. Pani Jolanta Basiaga (2014)
  79. Pani Jolanta Paszko (2006)
  80. Pan Józef Jan Świerczek (2010)
  81. Pani Katarzyna Mikłaszewicz (2016)
  82. Pani Katarzyna Strojna (2017)
  83. Pan Konrad Kucza-Kuczyński (2017)
  84. Pan Krzysztof Koc (2017)
  85. Pani Lucyna Szumal-Klimera (2017)
  86. Państwo Małgorzata i Czesław Kuś (2017)
  87. Pan Marcin Tadeusz Niewczas(2017)
  88. Pani Maria Magdalena Orłowska (2006)
  89. Pani Maria Sztanka (2006)
  90. Pan Marian Wojciechowski (2004)
  91. Pan Mirosław Szydelski (2015)
  92. Pani Monika Marcińczak (2017)
  93. Pan Paweł Cichy (2017)
  94. Pan Piotr Kropidłowski (2014)
  95. Pan Piotr Maciejewski (2016)
  96. Pan Rafał Olszański (2017)
  97. Pan Rafał Sęk (2013)
  98. Pan Robert Kuc (2010)
  99. Pan Stanisław Mazurek (2011)
  100. Pan Stefan Sterc (2017)
  101. Pan Tadeusz Franaszek (2007)
  102. Pan Tadeusz Mazur (2015)
  103. Pan Władysław Korczyński (2010)
  104. Pan Włodzimierz Rohleder (2017)
  105. Pan Robert Gawłowicz (2016)
  106. Pan Wojciech Zamojski (2005)
  107. Pan Zbigniew Skarbek
  108. Pan Krzysztof Gawęda (2017)
  109. Państwo Zofia i Mieczysław Zalewscy (2007)
  110. Pan Zygmunt Hałaczkiewicz (2012)
  111. Pani Barbara Goncerz (2017)
  112. Pani Danuta Pyka (2017)
  113. Pani Katarzyna Hombek-Urban (2017)

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

BABICE

– Eko-Tox s. c. (2017)

BANIOCHA

– Bisk S.A. (2016)

– Bizea sp. z o.o. (2005)

BARANOWO

– SDI sp. z o.o. (2013)

BIAŁE BŁOTA

– Bin-Montaż sp. z o.o. (2010)

 

BIAŁYSTOK

– Białostockie Zakłady Graficzne S.A. (2005)

– Jazon sp. z o.o. (2005)

– Job Safety Ośrodek Szkoleniowy Janusz Czajkowski (2017)

– PHU Grym Marek Gryko (2017)

– PHZ Kasol Janusz Antoni Kazberuk J.A. (2016)

– PSS Społem w Białymstoku (2005)

– Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 32 (2009)

BESTWINA

– Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga (2017)

BĘDZIN

– Fundusz Pożyczek Biznesowych Fenus S.A. (2014)

 

BIELSKO-BIAŁA

– Aqua System sp. z o.o. (2007)

– Ślusarstwo, Mechanika Maszyn Zygmunt Olma (2017)

BOGUMIŁOWICE

– Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet sp. z o.o. (2008)

BRODNICA

– Przedsiębiorstwo Budowlane „KOM-BUD” sp. z o.o. (2016)

– Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane sp. z o.o. (2007)

BRWINÓW

– Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2016)

BRZESKO

– Proster sp. z o.o.

BRZEZIE

– Rekma sp. z o.o. (2015)

BUK

– BMM sp. z o.o. (2009)

 

BUKOWINA TATRZAŃSKA

– Termy Bukovina, Pan Edward Kuchta (2017)

BUSKO-ZDRÓJ

– Grupa PSB Handel S.A. (2017)

 

BYDGOSZCZ

– Polmass S.A. (2005)

CHORZÓW

– PW Dar Serca Ireneusz Szynol (2017)

CZĘSTOCHOWA

– PPH Linex, Pan Wojciech Kasprzycki (2006)

– Technopol sp. z o.o. (2017)

DĄBROWA GÓRNICZA

– PRB „A. Piaskowski i S-ka” sp. z o.o. (2005)

– PRUH Markbud sp. z o.o. (2014)

 

DĘBICA

– Igloocar sp. z o.o. (2016)

 

DZIAŁDOWO

– Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. (2005)

EŁK   

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GDAŃSK

– Centrum Techniki Okręgowej S.A. (2010)

– ELSE Technical and Research Service Co. Ltd sp. z o.o. (2004)

– Scan-Zbig Zbigniew Wuczyński (2013)

GDYNIA

– ASMO sp. z o.o. (2004)

– Rollmex sp. z o.o. (2004)

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GŁODOWO

– PPH Kros sp. z o.o. (2017)

GORZÓW WLKP.

–  Arbor sp. z o.o. i Wspólnicy sp. j. (2017)

– Budnex sp. z o.o. (2015)

– Fabryka Domów PREFADOM sp. z o.o. (2006)

GRODZISK MAZOWIECKI

– Inter-Diament sp.j. (2007)

GRÓJEC

– Viands sp. z o.o. (2008)

GRUDZIĄDZ

– Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. (2005)

– OPEC Grudziądz sp. z o.o. (2005)

INOWROCŁAW

– Zakład Poligraficzny Polprint sp. z o.o. (2004)

JASŁO

– Sam-Bud sp. z o.o. (2016)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” (2007)

JAWORZNO

– FH Towarzystwo Węglowe sp. z o.o. (2005)

JEDLICZE

– Raf Ekologia sp. z o.o. (2009)

 

JELENIA GÓRA

– Woj-Kat sp. z o.o. (2014)

 

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

– CHM sp. z o.o. (2016)

KALISZ

– Zakład Instalacji Sanitarnych, Stanisław Zaleski (2005)

 

KATOWICE

– SzybWilson (2017)

– TKS sp. z o.o. (2007)

 

KĄTY WROCŁAWSKIE

– Radiotechnika-Marketing sp. z o.o. (2006)

KĘPICE

– Kegar sp. z o.o. (2008)

 

KOBYLNICA

– Utal sp. z o.o.

KONIN

– Konimpex sp. z o.o. (2005)

KONSTANCIN-JEZIORNA

–  JJW sp. j. (2005)

KOZY

– ANGA Uszczelnienia Mechaniczne sp. z o.o. (2005)

KRAKÓW

– Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód sp. z o.o. (2016)

– Aktim sp. z o.o. (2009)

– ALIT sp. z o.o. Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych (2005)

– Ascomp S.A. (2006)

– Cartamundi Polska sp. z o.o. (2016)

– CLICO sp. z o.o. (2005)

– Cyrul Dom Brokerski sp. z o.o. (2017)

– Firma Konserwatorska Piotr Białko (2017)

– Miastoprojekt-Kraków sp. z o.o. (2016)

– PW Seco sp. z o.o. (2007)

– SMAY sp. z o.o. (2009)

– Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK sp. z o.o. (2005)

– Techglass Sp. z o.o. (2005)

– Zakład Samochodowy Blacharstwo Pojazdowe, Józef Wadowski  (2007)

– ZUT Tele-Com, Ryszard Waligóra (2007)

– Wydawnictwo Edukacyjne (2017)

KRZESZOWICE

– Kopalnie Porfitu i Diabazu sp. z o.o. (2006)

 

KSIĘŻYNO

– CZEX Mechanika Maszyn i Ślusarstwo Czesław Bernady (2016)

KURZĘTNIK

– Agromex Krysztochowicz sp.j. (2007)

LESZNO

– Smektała sp. z o.o. (2007)

 

LESZNOWOLA

– Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z o.o. S.K.A. (2012)

 LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

LUBLIN

– Agram S.A. (2015)

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– R.K. Niedziałek sp. z o.o. (2006)

– Wolco sp. z o.o. (2012)

ŁOMŻA

– TMT sp. z o.o. (2017)

 

 ŁÓDŹ

– Abimex sp. z o.o. (2009)

– Konex sp. z o.o. (2006)

– M.A.T. sp. z o.o. (2016)

 

MAJDAN

– Frimatrail Frenoplast S.A. (2016)

MIELEC

– Comp Soft sp. z o.o. (2005)

MICHAŁOWICE

– Solo Plus sp. z o.o. (2013)

MIKOŁÓW

– Górnośląskie Centrum Edukacyjne (2017)

 

MŁAWA

– Gramax sp. z o.o. (2005)

MSZANA

– PPHU Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire System (2017)

MYSZKÓW

– Kancelaria Prawno Podatkowa, Antoni Starowicz (2017)

NAŁĘCZÓW

– Lst-Polska sp. z o.o. (2009)

NIEDZICA

– Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. (2017)

NIEPOŁOMICE

– FCA sp.  z o.o. (2006)

 

NIEPORĘT

– Grodno S.A. (2005)

NOWY DWÓR MAZ.

– Kancelaria Notarialna J. Lewicki (2005)

NOWY SĄCZ

– Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. (2013)

ODOLANÓW

– Eko-Techmot-Miśkiewicz sp. j. (2008)

OLEŚNICA

– M.S. Granulat-Folia, Import – Export sp. z o.o. (2006)

OSTRÓW WLKP.

– Maria I sp. z o.o. (2008)

OTWOCK

– BMI sp. z o.o. (2007)

OŻARÓW MAZOWIECKI

– Sealed Air Polska sp. z o.o. (2005)

PIASECZNO

– Laboratorium Kosmetyczne Dr Ireny Eris S.A. (2006)

PIATÓW

– AWAK sp. o.o. (2007)

 

PIENIĘŻNO

– MISZEL sp. z o.o. (2007)

 

PIŁA

– Miralex sp. z o.o. (2008)

PŁOCK

– Kancelaria Notarialna Zofia Bałdowska (2002)

 

POZNAŃ

– Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER sp. z o.o. (2007)

– Dom Wydawniczy Rebis sp. z o.o. (2008)

– JOKER sp. z o.o. (2015)

– B. Brzozowska J. Leszczyński Lekarze Spółka Partnerska (2013)

– K.R.U.K. Technika i Energia sp. z o.o. (2005)

– Kancelaria Biegłych Rewidentów „KBR sp. z o.o.” (2006)

– Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. (2005)

– Technicon sp. z o.o. (2005) 

– Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

 

PRUSZKÓW

– Aged sp. z o.o. (2008)

 

PSZCZYNA

– PHU Trans-Krusz, Bogdan Gruszka (2017)

RACIBÓRZ

– Archidom Barnard Łopacz (2017)

– Centrum Medyczne Eskulap sp. z o.o. (2009)

 

RADLIN

– South Energy Partners sp. z o.o. (2016)

RADOM

– Poldom sp.j. (2005)

RADZIONKÓW

– Zakład Robót Drogowych Orfin sp. z o.o. sp. kom. (2017)

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

 

RĘDZINY

– FW Klimek-Plast Arkadiusz Klimek (2017)

ROGOWIEC

– Elbis sp. z o.o. (2015)

ROKIETNICA

– Alo-2 sp. z o.o. (2012)

RZESZÓW

– Instalbud-Rzeszów sp. z o.o. (2007)

 

RYBNIK

– Chemika Marek Gajewski (2017)

– Rak and Rolls sp. j. (2008)

RUDA ŚLĄSKA

– Nowex sp. z o.o. (2017)

– Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka (2017)

RUJA

– Łanpol sp. z o.o. (2012)

SADY

– Derform sp. j. Deręgowscy (2015)

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

 

SIEDLCE

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

– Telecatering s. c. (2017)

SKAWINA

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

SKIERNIEWICE

– Alzen sp. z o.o. (2016)

 

SKOCZÓW

– F.H.U Grawit Kinga Pohoska (2017)

SŁUPSK

– Fabryka Turas sp. z o.o. (2013)

SOLEC KUJAWSKI

– Alpinus Chemia sp. z o.o. (2015)

SOPOT

– B4B sp. z o.o. (2007)

– Bauhaus sp. z o.o.  (2017)

– Fines sp. z o.o. (2009)

– Microsystem sp. z o.o. (2005)

 

SOSNOWIEC

– Gozdawa sp. z o.o. (2009)

STALOWA WOLA

– Wtórstal sp. z o.o. (2006)

STARACHOWICE

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2017)

STARE KUROWO

– Meprozet Stare Kurowo sp. z o.o. (2005)

  

STEGNA

– Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja sp. z o.o. (2017)

 

STRYKÓW

– Uniglob sp. z o.o. (2007)

 

SUCHY DWÓR

– Ropla Elektronik sp. z o.o. (2017)

SUCHY LAS

– Alba Thyment sp. z o.o. (2005)

SUWAŁKI

– Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Zdzisław Jankowski (2016)

– PWIK w Suwałkach sp. z o.o. (2017)

  

SZUDZIAŁOWO

– PPUH Agropol sp. z o.o. (2004)

SZCZECIN

– Apteka na Redzie sp. z o.o. (2011)

ŚWIERKLANY GÓRNE

– Kingstal Precyzyjna Obróbka Metali Sylwia Bulenda (2017)

ŚWIDNICA

– Cloos-Polska sp. z o.o. (2006)

ŚWIĘTA KATARZYNA

– CT Polska sp. z o.o. (2009)

 

ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

 

SZYDŁOWIEC

– Comes Sokołowscy sp. j. (2008)

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

TARNOWSKIE GÓRY

– Proteko sp. z o.o. (2017)

– Zakład Obwodów Drukowanych Eltar Walenty Mietła

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Marbex sp. z o.o. (2005) 

TORUŃ

– Agencja Handlowo-Serwisowa Megazec sp.j. (2008)

– Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Polski Cukier (2005)

– Wrzosel sp. z o.o. sp. kom. (2005)

 

WAŁBRZYCH

– Enitra sp. z o.o. (2005)

– NZOZ Śródmieście – Biały Kamień sp. z o.o. (2005)

WARSZAWA

– ABS Serwis Ewa Szwałek (2016)

– Ad Rem Gabinet Lekarski Medard Lech (2016)

– Alfa PVC sp. z o.o. (2015)

– Belimo Siłowniki S.A. (2005)

– Biesterfeld Chemia Specjalna sp. z o.o. (2011)

– Biuro Budowlane Wojciech Cyganecki (2008)

– Bruggen Polska sp. z o.o. (2017)

– Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. (2015)

– Eko-Inwestor S.A. (2017)

– Fundacja „Znajdź Pomoc” (2017)

– Geobruk Tomasz Smolarczyk (2017)

– Grafita Tadeusz Sienkiewicz (2006)

– Info-Ekspert sp. z o.o. (2009)

– Jazos Janusz Szczepański (2007)

– LIDEX sp. z o.o. (2005)

– Komenda Główna Straży Granicznej (2017)

– Linegal Chemicals sp. z o.o. (2005)

– Newterm Lucjan Przykorski (2017)

– Nobipharm sp. z o.o. (2005)

– PP GAL (2001)

– Procima sp. z o.o. (2013)

– Reba Organizacja Odzysku S.A. (2011)

– Raiffeisen Bank Polska S.A. (2017)

– SBM Dom (2017)

– Seven-Graph sp.c. (2016)

– Technokabel S.A. (2003)

– Wydawnictwo Działkowiec sp. z o.o. (2006)

– Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A. (2017)

– ZBG Geotest Krzysztof Traczyński (2016)

– ZHUP Waldemar Kopeć (2016)

WIĄZOWNICA

– Fundacja Educare (2011)

WEJHEROWO

– NZOZ Bedama sp. z o.o. (2014)

WŁOCŁAWEK

– Efmetal sp. z o.o. (2006)

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

– ZW Cheko sp. z o.o. (2005)

WOŁSZTYN

– NorDan sp. z o.o. (2015)

WROCŁAW

– Broel sp. j. B. Sroczyński, U. Białaszczyk (2017)

– Castellum sp. z o.o. (2008)

– Hydroprojekt Wrocław sp. z o.o. (2009)

– Imas International sp. z o.o. (2017)

– Komandos-Wrocław sp. z o.o. (2017)

– Medinet sp. z o.o. (2015)

– NZOZ Multi Medyk sp. z o.o. (2017)

– Pryzmat sp. z o.o. sp.k. (2005)

 

WYSZKÓW

– Agrocomplex sp. z o.o. (2009)

 USTKA

– Przedsiębiorstwo Morze Włodzimierz Gąsior (2017)

USTROŃ

– Sanatorium Uzdrowiskowe Malva sp. z o.o. (2017)

ZABRZE

– Cogito sp. z o.o. (2017)

– Grepol&Wik, Grzegorz Stęszewski (2009)

ZGIERZ

– Kancelaria Adwokacka Rafał Gorzechowski (2009)

– PPHiU Telmark sp. z o.o. (2007)

ZAWIERCIE

– Browar na Jurze – Ewa Piątek sp. j. (2014)

ZIELONA GÓRA

– Apexim sp. z o.o. (2006)

– LFC sp. z o.o. (2007)

DARCZYŃCY AKCJI LETNIEJ 2017 ROKU

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości. W nawiasach jest podany rok od którego Darczyńca wspiera Fundację.

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  3. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  4. Pani Ewa Mańkiewicz – Cudny (2004)
  5. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  6. Pani Beata Dzienisz (2005)
  7. Pani Lidia Serwacka (2002)
  8. Pani Anna Trykozko (2011)
  9. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  10. Pani Małgorzata Kucza – Kuczyńska (2009)
  11. Pani Maria Bolek (2006)
  12. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  13. Pan Tadeusz Pietras (2001)
  14. Pan Maciej Zborek (2015)
  15. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  16. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  17. Pan Józef Dudek (2014)
  18. Pan Leszek Julian Herman – Iżycki (2011)
  19. Pani Ryszarda Aniela Gładysz – Rybacka (2007)
  20. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  21. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  22. Pan Michał Daniel Seta (2014)
  23. Pan Piotr Białonoga (2011)
  24. Pani Renata Garpiel (2006)
  25. Pan Wojciech Myga (2013)
  26. Pan Eugeniusz Filipczyk (2013)
  27. Pani Hanna Łażewska (2009)
  28. Pan Maciej Piotr Hildebrandt (2007)
  29. Pan Marek Łuczak (2008)
  30. Pani Mirosława Jurczak-Sewińska (2011)
  31. Pani Bronisława Ziemacka (2006)
  32. Pani Iwona Kowalska (2012)
  33. Pan Piotr Paweł Pawlak (2013)
  34. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  35. Pan Andrzej Bańkowski (2012)
  36. Państwo Anna i Zbigniew Gołębiewicz (2007)
  37. Państwo Barbara i Marcin Mazurowie (2007)
  38. Pani Ewa Ślizień-Kuczapska (2016)
  39. Pani Genowefa Korzętkowska (2016)
  40. Pani Helena Lazarowicz (2016)
  41. Pan Jan Borkowski (2016)
  42. Pan Jan Świeboda (2005)
  43. Pani Krystyna Tarnowska (2016)
  44. Pani Lucyna Maria Kornaga (2012)
  45. Pan Marek Rytelewski (2016)
  46. Pani Maria Miciukiewicz (2006)
  47. Pan Mirosław Józef Ginter (2016)
  48. Pan Przemysław Trzynadlowski (2016)
  49. Państwo Regina i Tadeusz Sujkowscy (2010)
  50. Pan Stanisław Stal (2008)
  51. Pan Tadeusz Mazur (2015)
  52. Pan Tadeusz Stukan (2016)
  53. Pani Tatiana Urszula Fert (2008)
  54. Pani Teresa Kupsik (2009)
  55. Pan Władysław Korczyński (2010)
  56. Pani Zofia Ambroziewicz (2016)
  57. Państwo Agata i Wojciech Pachuccy (2010)
  58. Pani Agata Ptasznik (2017)
  59. Pani Alicja Brenner (2017)
  60. Pani Alicja Chylińska (2017)
  61. Pan Andrzej Sadowy (2009)
  62. Państwo Anna i Krzysztof Mikosza (2011)
  63. Pani Bożena Czaplicka (2005)
  64. Pan Jacek Kotarski (2016)
  65. Pan Janusz Siekłucki (2007)
  66. Pan Jarosław Cisłak (2009)
  67. Pan Jerzy Kryszyn (2017)
  68. Pan Jerzy Kwiecień(2011)
  69. Pan Konrad Dębski (2017)
  70. Pani Krystyna Wachowska-Ilkowska (2005)
  71. Pan Krzysztof Błażewicz (2008)
  72. Państwo Marta i Olgierd Skonieczni (2005)
  73. Pan Michał Butkiewicz (2008)
  74. Pani Mirosława Błaszkiewicz (2017)
  75. Pan Piotr Cieślak (2017)
  76. Pan Roman Krutak (2017)
  77. Pani Sylwia Exner (2010)
  78. Pan Tomasz Cacko (2017)
  79. Pan Wiesław Zapotoczny (2014)
  80. Pan Wojciech Haliniak (2011)
  81. Pan Wojciech Jacek Sikora (2007)
  82. Państwo Maria i Zenon Kaszuba (2009)
  83. Pani Zofia Madalska (2016)

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

BANIOCHA

– Bisk S.A. (2016)

BEŁCHATÓW

– ECO-ABC sp. z o.o. (2016)

– Eko-Region sp. z o.o. (2007)

BIAŁE BŁOTA

– Istanbul PI1 sp. z o.o. (2010)

 

BIAŁYSTOK

– Aventus Group sp. z o.o. (2017)

– Fundacja Polska Pomoc (2015)

– Jannbud sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna (2017)

– Kancelaria Biegłego Rewidenta Buchalter sp. z o.o. (2017)

– PHC Chemia sp. z o.o. (2017)

– Promotech sp. z o.o. (2005)

– PSS Społem w Białymstoku (2005)

BĘDZIN

– Fundusz Pożyczek Biznesowych Fenus S.A. (2014)

 

BIELSKO-BIAŁA

– Altis sp. z o.o. (2005)

BIELSK PODLASKI

– Spółdzielnia Mleczarska Bielmlek (2009)

– Unibep S.A. (2005)

BOCHNIA

– Kropidłowscy ubezpieczenia sp. j. (2017)

– Stalprodukt S.A. (2006)

BOGUMIŁOWICE

– Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet sp. z o.o. (2008)

BOLECHOWICE

– Gremi International S.A.R.L. Oddział w Polsce (2006)

BRODNICA

– Henri Lloyd Polska sp. z o.o. (2006)

– Przedsiębiorstwo Budowlane „KOM-BUD” sp. z o.o. (2016)

 BRZESZCZE

– Darymex sp. j. (2017)

BRZEZIE

– Rekma sp. z o.o. (2015)

BUK

– BMM sp. z o.o. (2009)

 

BUSKO-ZDRÓJ

– Grupa PSB Handel S.A. (2017)

 

BYDGOSZCZ

– Polmass S.A. (2005)

CZĘSTOCHOWA

– Bomet sp. z o.o. sp. kom. (2016)

– PPH Linex, Pan Wojciech Kasprzycki (2006)

– Stolzle Częstochowa sp. z o.o. (2013)

CZOSNÓW

– Zakład Kompozytów Bella sp. z o.o. (2008)

DĘBICA

– Igloocar sp. z o.o. (2016)

 

EŁK   

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GDAŃSK

– Centrum Techniki Okręgowej S.A. (2010)

– Elmarco, T. Martyniuk (2006)

– ELSE Technical and Research Service Co. Ltd sp. z o.o. (2004)

– Nadmorskie Centrum Medyczne sp. z o.o. (2009)

– Przedsiębiorstwo Badań i doradztwa Geomor sp. z o.o. (2017)

– PUPS Chemiki sp. z o.o. (2005)

GDYNIA

– Burger Poland sp. z o.o. (2017)

– Fundacja im. Franciszka Stefczyka (2017)

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GLIWICE

– P.P.H. U. Polifarb sp. z o.o. (2017)

GŁODOWO

– PPH Kros sp. z o.o. (2017)

GŁOGÓW

– Architekton Firma Architektoniczno-Budowlana Rejestracji Zabytków (2016)

GNIEWKOWO

– KCB Interlight sp. z o.o. (2014)

GORZÓW WLKP.

–  Arbor sp. z o.o. i Wspólnicy sp. j. (2017)

– Wydawnictwo Podatkowe Gofin sp. z o.o. (2006)

 

GRAJEWO

– Eko-DomPubioś sp. z o.o. (2017)

GRODZISK MAZOWIECKI

– Inter-Diament sp.j. (2007)

GRUDZIĄDZ

– Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. (2005)

– OPEC Grudziądz sp. z o.o. (2005)

JABŁONOWO

– Wydawnictwo Literackie sp. z o.o. (2012)

JASŁO

– Sam-Bud sp. z o.o. (2016)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

– Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. (2005)

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” (2007)

JEDLICZE

– Raf Ekologia sp. z o.o. (2009)

 

JELENIA GÓRA

– Woj-Kat sp. z o.o. (2014)

 

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

– CHM sp. z o.o. (2016)

KAMIENNA GÓRA

– Kancelata Notarialna, Beata Kopia-Kawka (2005)

 

KATOWICE

– CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A. (2009)

– Pro Novum sp. z o.o. (2005)

 

KĄTY WROCŁAWSKIE

– Radiotechnika-Marketing sp. z o.o. (2006)

KŁODAWA

– Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego sp. z o.o. (2005)

 

KONSTANCIN-JEZIORNA

–  JJW sp. j. (2005)

KORZENNA

– Mo-BRUK S.A. (2016)

KOZY

– ANGA Uszczelnienia Mechaniczne sp. z o.o. (2005)

 

KÓRNIK

– TFP sp. z o.o. (2006)

KRAKÓW

– Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód sp. z o.o. (2016)

– Automationstechnik sp. z o.o. (2006)

– Cyrul Dom Brokerski sp. z o.o. (2017)

– Handlowa Spółdzielnia Jubilat (2017)

– Intermont sp. z o.o. (2017)

– KPB Cracovia sp. z o.o. (2017)

– NZOZ Przychodnia Salwatorska sp. z o.o. (2017)

– Opakolor sp. z o.o. (2017)

– Orlen Oil sp. z o.o. (2012)

– Super Krak S.A. (2017)

– Techglass Sp. z o.o. (2005)

– Wydawnictwo Edukacyjne (2017)

KRASNE

– Greinplast sp. z o.o. (2006)

KRYNICA

– SP Muszynianka (2005)

KRZESZOWICE

– Kopalnie Porfitu i Diabazu sp. z o.o. (2006)

 

LESZNO

– Smektała sp. z o.o. (2007)

LĘBORK

– Grot sp. z o.o. (2008)

LISZKI

– Eurocomplex Trucks sp. z o.o. (2005)

 

LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

LUBLIN

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– R.K. Niedziałek sp. z o.o. (2006)

– Wolco sp. z o.o. (2012)

ŁOMŻA

– Medical-Łomża sp. z o.o. (2017)

– TMT sp. z o.o. (2017)

– Zakłady Spożywcze BONA sp. z o.o. (2017)

 

MAJDAN

– Frimatrail Frenoplast S.A. (2016)

MIKOŁÓW

– MAS sp. z o.o. (2008)

 

NAŁĘCZÓW

– Lst-Polska sp. z o.o. (2009)

NIEDZICA

– Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. (2017)

NIEPOŁOMICE

– Ascomp S.A (2006).

– FCA sp.  z o.o. (2006)

 

NOWY DWÓR MAZ.

– Kancelaria Notarialna J. Lewicki (2005)

NOWY SĄCZ

– Firma Farbol Stanisław Olszak (2017)

ODOLANÓW

– Eko-Techmot-Miśkiewicz sp. j. (2008)

OLEŚNICA

– M.S. Granulat-Folia, Import – Export sp. z o.o. (2006)

OTWOCK

– BMI sp. z o.o. (2007)

– Est Energy sp. z o.o. (2011)

OŻARÓW MAZOWIECKI

– Start Dobrowolski sp. j. (2014)

PIASECZNO

– Laboratorium Kosmetyczne Dr Ireny Eris S.A. (2006)

 

PŁOCK

– Softhard S.A. (2017)

 

POZNAŃ

– JOKER sp. z o.o. (2015)

– B. Brzozowska J. Leszczyński Lekarze Spółka Partnerska (2013)

– Badawczo-Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki MIKRONIKA Poznań (2017)

– Fabryka Urządzeń Przemysłowych sp. z o.o. (2016)

– Sanpol sp. z o.o. (2011)

– Technicon sp. z o.o. (2005) 

– Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia pracy (2017)

 

PRZYSZOWICE

– Joanna Gil, Avoria (2016)

RADLIN

– Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o. (2010)

– South Energy Partners sp. z o.o. (2016)

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

 

ROGOWIEC

– Elbis sp. z o.o. (2015)

RZESZÓW

– Instalbud-Rzeszów sp. z o.o. (2007)

– Księgarnia Nova Dou sp. z o.o. (2009)

– PGE Obrót S.A. (2013)

– Rosco Steel sp. z o.o. (2012)

– Teknia Rzeszów sp. z o.o. (2016)

 

RYBNIK

– Rak and Rolls sp. j. (2008)

SADY

– Derform sp. j. Deręgowscy (2015)

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

 

SIEDLCE

– Drosed S.A. (2007)

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

– Rosomak S.A. (2017)

SIERADZ

– MPWiK sp. z o.o. w Sieradzu (2005)

SKAWINA

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

SKIERNIEWICE

– Alzen sp. z o.o. (2016)

– Mirbud S.A. (2017)

 

SOLEC KUJAWSKI

– Qartis S.A. (2017)

SOPOT

– B4B sp. z o.o. (2007)

– Bauhaus sp. z o.o.  (2017)

 

STALOWA WOLA

– FHU Graboś sp. j. (2014)

STRASZYN

– Masters sp. z o.o. (2017)

STARE BABICE

– Sarstedt sp. z o.o. (2007)

STARE OPOLE

– Abapest Marian Petelczyc (2016)

STARGARD SZCZECIŃSKI

– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. (2008)

  

STEGNA

– Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja sp. z o.o. (2017)

STĘSZEW

– Ecor Product sp. z o.o. (2005)

  

STRYKOWO

– Rolno-Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo sp. z o.o. (2006)

 

SUWAŁKI

– Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Zdzisław Jankowski (2016)

– PWIK w Suwałkach sp. z o.o. (2017)

– Reso Europa Service sp. z o.o. (2017)

– Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.  (2016)

  

SZUDZIAŁOWO

– PPUH Agropol sp. z o.o. (2004)

SZCZECIN

– BPK sp. z o.o. (2005)

– Bulk Cargo Port Szczecin sp. z o.o. (2006)

ŚWIĘCIECHOWA WILKOWICE

– Astromal sp. z o.o. (2005)

ŚWIĘTA KATARZYNA

– CT Polska sp. z o.o. (2009)

 

ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

 

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

TARNÓW

– Elektromeg sp. z o.o. (2017)

– Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne (2013)

 

TCZEW

– MBF sp. z o.o. (2017)

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Marbex sp. z o.o. (2005) 

TORUŃ

– Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Polski Cukier (2005)

– Wrzosel sp. z o.o. sp. kom. (2005)

 

TYCHY

– Świat Dobrej Książki (2016)

 

WAŁBRZYCH

– NZOZ Śródmieście – Biały Kamień sp. z o.o. (2005)

WARSZAWA

–  Agencja Promocji Inwestycji sp. z o.o. (2016)

– Alfa PVC sp. z o.o. (2015)

– Anrol sp. z o.o. (2013)

– Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. (2015)

– Coopexim sp. z o.o. (2015)

– Ergis S.A. (2017)

– Fundacja Legii (2016)

– Fundacja PKO Banku Polskiego (2011)

– Fundacja Tygodnika Wprost (2017)

– Furnel Travel International sp. z o.o. (2012)

– Galeria Pierogów s.c. (2017)

– Grażyna Majewska Lecznica Lekarzy Specjalistów PULS (2016)

– Fundacja Wydawnicza Prószyński i S-ka (2017)

– LIDEX sp. z o.o. (2005)

– Newterm Lucjan Przykorski (2017)

– Nobipharm sp. z o.o. (2005)

– Patoriots Jerzy Gawroński (2016)

– PGNiG Termika S.A.  (2017)

– Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (2005)

– Powergraph sp. z o.o. (2016)

– PP GAL (2001)

– Procima sp. z o.o. (2013)

– Przedsiębiorstwo „SJ” Schabowski Jacek (2009)

– Reba Organizacja Odzysku S.A. (2011)

– Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga (2017)

– SBM Dom (2017)

– Senoplast Polska sp. z o.o. (2012)

– Seven-Graph sp.c. (2016)

– Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa „Zespół Mieszkaniowy (2017)

– Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa (2017)

– Technokabel S.A. (2003)

– Zhermapol sp. z o.o. (2016)

– Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP (2017)

WIELUŃ

– Centrum Elektryczne ANIA Boguccy sp. z o.o. sp. kom. (2008)

WŁOCŁAWEK

– Efmetal sp. z o.o. (2006)

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

WROCŁAW

– ASTRA sp. z o.o. (2005)

– Castellum sp. z o.o. (2008)

– Hydroprojekt Wrocław sp. z o.o. (2009)

– Pryzmat sp. z o.o. sp.k. (2005)

– Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex sp. z o.o. (2006)

– Sudzucker Polska S.A. (2008)

 

WYSZKÓW

– PPH Wodbud S.A. (2006)

 USTKA

– Przedsiębiorstwo Morze Włodzimierz Gąsior (2017)

ZABRZE

– Grepol&Wik, Grzegorz Stęszewski (2009)

ZIELONA GÓRA

– Apexim sp. z o.o. (2006)

ZIELONKA

– Studwos Zygmunt Ławrynowicz (2017)

ZŁOTORYJA

– Kancelaria Notarialna s.c. (2005)

DARCZYŃCY AKCJI ZIMOWEJ 2016 ROKU

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości. W nawiasach jest podany rok od którego Darczyńca wspiera Fundację.

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  3. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  4. Pani Ewa Mańkiewicz – Cudny (2004)
  5. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  6. Pani Beata Dzienisz (2005)
  7. Pani Lidia Serwacka (2002)
  8. Pani Anna Trykozko (2011)
  9. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  10. Pani Małgorzata Kucza – Kuczyńska (2009)
  11. Pani Maria Bolek (2006)
  12. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  13. Pan Tadeusz Pietras (2001)
  14. Pan Maciej Zborek (2015)
  15. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  16. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  17. Pan Józef Dudek (2014)
  18. Pan Leszek Julian Herman – Iżycki (2011)
  19. Pani Ryszarda Aniela Gładysz – Rybacka (2007)
  20. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  21. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  22. Pan Michał Daniel Seta (2014)
  23. Pan Piotr Białonoga (2011)
  24. Pani Renata Garpiel (2006)
  25. Pan Wojciech Myga (2013)
  26. Pani Elżbieta Teresa Kielczyk (2015)
  27. Pan Eugeniusz Filipczyk (2013)
  28. Pani Hanna Łażewska (2009)
  29. Pan Maciej Piotr Hildebrandt (2007)
  30. Pan Marek Łuczak (2008)
  31. Pani Maria Sztanka (2006)
  32. Pani Mirosława Jurczak-Sewińska (2011)
  33. Pan Bogdan Dzienio (2005)
  34. Pan Andrzej Dyrda (2016)
  35. Pani Bronisława Ziemacka (2006)
  36. Pani Elżbieta Szywała (2016)
  37. Pan Fryderyk Badura (2014)
  38. Pani Hanna Zabrzycka (2013)
  39. Pani Iwona Kowalska (2012)
  40. Pan Jacek Groszkiewicz (2016)
  41. Pan Jerzy Nowakowski (2005)
  42. Pan Lech Witenberg (2007)
  43. Państwo Małgorzata i Adam Gabrjelscy (2007)
  44. Pan Piotr Paweł Pawlak (2013)
  45. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  46. Pani Justyna Ziarkowska (2016)
  47. Pan Marcin Kurek (2016)
  48. Pan Rafał Pasenik (2016)
  49. Pan Adam Maliszewski (2016)
  50. Pani Agnieszka Klimowicz (2016)
  51. Pani Alina Fleks (2016)
  52. Pan Andrzej Bańkowski (2012)
  53. Państwo Anna i Zbigniew Gołębiewicz (2007)
  54. Państwo Beata Kijewska-Pudełko i Artur Pudełko (2007)
  55. Państwo Barbara i Marcin Mazurowie (2007)
  56. Pani Elżbieta Bruz Misiewicz (2016)
  57. Pani Ewa Ślizień-Kuczapska (2016)
  58. Pani Genowefa Korzętkowska (2016)
  59. Pan Grzegorz Robert Mieczkowski (2016)
  60. Pani Halina Jarzyńska (2015)
  61. Pani Helena Lazarowicz (2016)
  62. Państwo Irena i Wojciech Mickiewiczowie (2006)
  63. Pani Iwona Liwcz (2005)
  64. Pani Iwona Ośko-Wrocławska (2016)
  65. Pan Jacek Kubielski (2008)
  66. Pani Jadwiga Kalinowska-Kowalik (2016)
  67. Pan Jan Borkowski (2016)
  68. Pan Jan Świeboda (2005)
  69. Pan Janusz Matliński (2016)
  70. Pan Jarosław Marek Kamieniarz (2015)
  71. Pan Jerzy Wilczewski (2016)
  72. Państwo Joanna i Andrzej Surzyccy (2009)
  73. Pani Joanna Kraszewska (2016)
  74. Pani Joanna Małgorzata Duszyńska (2016)
  75. Pani Jolanta Paszko (2006)
  76. Pan Józef Jan Świerczek (2010)
  77. Pani Justyna Jaczyńska (2016)
  78. Pani Katarzyna Mikłaszewicz (2016)
  79. Pani Katarzyna Motyka (2016)
  80. Pani Katarzyna Pac Malesa (2016)
  81. Pani Krystyna Kordziałek (2016)
  82. Pani Krystyna Tarnowska (2016)
  83. Pan Krzysztof Wolfart (2016)
  84. Pan Lotar Kittay (2016)
  85. Pani Lucyna Maria Kornaga (2012)
  86. Pan Maciej Gajewski (2016)
  87. Pan Marek Rytelewski (2016)
  88. Pani Maria Mastalerz (2016)
  89. Pani Maria Miciukiewicz (2006)
  90. Pan Marian Petelczyc (2016)
  91. Pan Marian Wojciechowski (2004)
  92. Pan Mariusz Kondrat (2016)
  93. Pan Mariusz P. Gaj (2016)
  94. Pani Marzena Pełkowska-Siekłucka (2016)
  95. Pan Mirosław Józef Ginter (2016)
  96. Pan Mirosław Kieszkowski (2016)
  97. Pan Paweł Borkowicz (2016)
  98. Pan Piotr Maciejewski (2016)
  99. Pan Przemysław Trzynadlowski (2016)
  100. Pan Rafał Gorzechowski (2009)
  101. Państwo Regina i Tadeusz Sujkowscy (2010)
  102. Pani Renata Kucharska (2005)
  103. Pan Robert Szadkowski (2016)
  104. Pan Sławomir Stankiewicz (2016)
  105. Pan Stanisław Mazurek (2011)
  106. Pan Stanisław Stal (2008)
  107. Pani Sylwia Szubzda-Kuraś (2014)
  108. Pan Tadeusz Franaszek (2007)
  109. Pan Tadeusz Mazur (2015)
  110. Pan Tadeusz Stukan (2016)
  111. Pani Tatiana Urszula Fert (2008)
  112. Pani Teresa Kupsik (2009)
  113. Pani Wioletta Ratyńska (2016)
  114. Pan Władysław Korczyński (2010)
  115. Pan Wojciech Rupnowski (2016)
  116. Pan Wojciech Zamojski (2005)
  117. Pan Zbigniew Zenon Parol (2012)
  118. Pani Zofia Ambroziewicz (2016)
  119. Pan Zygmunt Hałaczkiewicz (2012)
  120. Pan Robert Gawłowicz (2016)

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

BANIOCHA

– Bizea sp. z o.o. (2005)

– HAL sp. z o.o. (2005)

BARANOWO

– SDI sp. z o.o. (2013)

BEŁCHATÓW

– Eko-Region sp. z o.o. (2007)

BIAŁE BŁOTA

– Bin-Montaż sp. z o.o. (2010)

 

BIAŁYSTOK

– ABG Architekci (2016)

– Archinata Pracownia Projektowa Renata Anna Gwoździej (2016)

– Białostockie Zakłady Graficzne S.A. (2005)

– Jazon sp. z o.o. (2005)

– Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. (2005)

– PHZ Kasol Janusz Antoni Kazberuk (2016)

– Promotech sp. z o.o. (2005)

– Przedsiębiorstwo Budowlane Jaz-bud sp. z o.o. (2007)

BIELĘCIN

– Agro-6 sp. z o.o. (2005)

 

BIELSKO-BIAŁA

– Aqua System sp. z o.o. (2007)

  

BOGUMIŁOWICE

– Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet sp. z o.o. (2008)

BRODNICA

– Przedsiębiorstwo Budowlane „KOM-BUD” sp. z o.o. (2016)

– Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane sp. z o.o. (2007)

BRZEZIE

– Rekma sp. z o.o. (2015)

BUK

– BMM sp. z o.o. (2009)

 

BRWINÓW

– Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2016)

 

BYDGOSZCZ

– Polmass S.A. (2005)

 

CHMIELNO

– Aryton sp. z o.o. (2009)

CZĘSTOCHOWA

– PPH Linex, Pan Wojciech Kasprzycki (2006)

– Stolzle Częstochowa sp. z o.o. (2013)

– Wydawnictwo Sfinks (2016)

DĄBROWA GÓRNICZA

– PRB „A. Piaskowski i S-ka” sp. z o.o. (2005)

DĘBICA

– Igloocar sp. z o.o. (2016)

– PBU Hand Bud sp. z o.o. (2016)

– Prografix sp. z o.o. (2016)

 

DŁUTÓW

– ZPChr „Texpol” sp. z o.o. (2016)

DOMARADZ

– Agromasz sp. z o.o. (2016)

   

EŁK   

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GDAŃSK

– Comal sp. z o.o. (2016)

–  Dr Sawlewicz sp. z o.o. (2010)

– ELSE Technical and Research Service Co. Ltd sp. z o.o. (2004)

– Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe sp. z o.o. sp. kom (2016)

GDYNIA

– ASMO sp. z o.o. (2004)

– Rollmex sp. z o.o. (2004)

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GLIWICE

– HH Poland S.A.(2005)

GŁOGÓW

– Architekton Firma Architektoniczno-Budowlana Rejestracji Zabytków (2016)

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

– TW Metals Polska sp. z o.o. (2016)

GORZÓW WLKP.

–  Auto Galeria sp. z o.o.  (2016)

– Budnex sp. z o.o. (2015)

 

GRUDZIĄDZ

– OPEC Grudziądz sp. z o.o. (2005)

 

IGNATKI

– Wojtex Transport Międzynarodowy Wojciech Kusnerz (2016)

 

INOWROCŁAW

– Zakład Poligraficzny Polprint sp. z o.o. (2004)

JASŁO

– Sam-Bud sp. z o.o. (2016)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” (2007)

JEDLICZE

– Raf Ekologia sp. z o.o. (2009)

 

JELENIA GÓRA

– Woj-Kat sp. z o.o. (2014)

 

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

– CHM sp. z o.o. (2016)

KALISZ

– Zakład Instalacji Sanitarnych, Stanisław Zaleski (2005)

KAMIENNA GÓRA

– Entraco sp.  z o.o. (2010)

KARWIANY

– Perły Nieruchomości (2016)

 

KATOWICE

– Bio-Chem sp. z o.o. (2010)

– IH Integra (2016)

– JM Trans sp. z o.o. (2010)

– Księgarnia św. Jacka sp. z o.o. (2016)

– MPL Technology Katowice sp. z o.o. (2008)

 

KĄTY WROCŁAWSKIE

– Torf Corporation – Fabryka Leków sp. z o.o. (2005)

  

KŁODAWA

– Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego sp. z o.o. (2005)

KOŁO

– Andre Abrasive Articles sp. z o.o. (2005)

 

KOMORÓW

– Efka sp. z o.o. (2010)

KONIN

– Konimpex sp. z o.o. (2005)

 

KONSTANCIN-JEZIORNA

–  JJW sp. j. (2005)

KORZENNA

– Mo-BRUK S.A. (2016)

KOSZALIN

– Miejskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o. (2016)

KOZY

– ANGA Uszczelnienia Mechaniczne sp. z o.o. (2005)

 

KRAKÓW

– Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód sp. z o.o. (2016)

– Aktim sp. z o.o. (2009)

– Cartamundi Polska sp. z o.o. (2016)

– Euro-Stahlservice sp. z o.o. (2007)

– Główna Księgarnia Naukowa W. Satoła sp. j. (2016)

– KRAWAL Krakowska Wytwórnia Lalek sp. z o.o. (2005)

– Krebo sp. z o.o. (2005)

– Księgarnia Akademicka sp. z o.o. (2016)

– Miastoprojekt-Kraków sp. z o.o. (2016)

– NZOZ Kozłówek sp. z o.o. (2016)

– PW Magropol sp. z o.o. (2014)

– SMAY sp. z o.o. (2009)

– Społeczny Instytut Wydawniczy „Znak” sp. z o.o. (2005)

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Kozłówce” (2007)

– ZUT Tele-Com, Ryszard Waligóra (2007)

KRZESZOWICE

– Kopalnie Porfitu i Diabazu sp. z o.o. (2006)

KSIĘŻYNO

– CZEX Mechanika Maszyn i Ślusarstwo Czesław Bernady (2016)

LEGNICA

– Matecs sp. z o.o. (2007)

 

LESZNO

– Smektała sp. z o.o. (2007)

LIPNO

– PPHU Agromlecz sp. z o.o. (2005)

LISZKI

– Eurocomplex Trucks sp. z o.o. (2005)

 

LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

LUBAWKA

– Gambit Lubawka sp. z o.o. (2005)

LUBLIN

– Fundacja Niepodległości (2016)

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– R.K. Niedziałek sp. z o.o. (2006)

– Wolco sp. z o.o. (2012)

– Wydawnictwo Norbertinum sp. z o.o. (2016)

ŁOMŻA

– JDA Mirosław Jankowski (2016)

  

ŁÓDŹ

– Instytut Włókiennictwa (2013)

– M.A.T. sp. z o.o. (2016)

– Polifarb Łódź sp. z o.o. (2007)

 

MAJDAN

– Frimatrail Frenoplast S.A. (2016)

MIELEC

– Eurotech sp. z o.o. (2016)

– Formaplan Komponenty sp. z o.o. (2010)

MIKOŁÓW

– MAS sp. z o.o. (2008)

 

NAŁĘCZÓW

– Lst-Polska sp. z o.o. (2009)

NIEPOŁOMICE

– FCA sp.  z o.o. (2006)

 

NOWY SĄCZ

– Księgarnia – Antykwariat ASTEX Arkadiusz Zięba, Anna Kulig Sp. J. (2016)

NYSA

– MEGA sp. z o.o. (2007)

ODOLANÓW

– Eko-Techmot-Miśkiewicz sp. j. (2008)

OLEŚNICA

– M.S. Granulat-Folia, Import – Export sp. z o.o. (2006)

 

OSTRÓW MAZOWIECKA

– Zakład Obsługi Inwestycji Stanisław Olszewski (2016)

OTWOCK

– BMI sp. z o.o. (2007)

PABIANICE

– Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A. (2005)

PIASTÓW

– LS Asmet sp. z o.o. SKA (2012)

PISZ

– Sklejka-Pisz Paged S.A. (2005)

PŁOCK

– Mega-Sped sp. z o.o. (2008)

 

POZNAŃ

– Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER sp. z o.o. (2007)

– B. Brzozowska J. Leszczyński Lekarze Spółka Partnerska (2013)

– Dom Wydawniczy Rebis sp. z o.o. (2007)

– Eurotronic sp. z o.o. (2016)

– Fabryka Urządzeń Przemysłowych sp. z o.o. (2016)

– Hydroconsult sp. z o.o.  (2016)

– K.R.U.K. Technika i Energia sp. z o.o. (2005)

– Pieluszyńska sp. z o.o. (2013)

– Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol-Car sp. z o.o.  (2005)

– Sanpol sp. z o.o. (2011)

– Technicon sp. z o.o. (2005) 

– Uniplan sp. z o.o. sp. kom. (2016)

 

RADLIN

– South Energy Partners sp. z o.o. (2016)

RADOM

-Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa „Poldom” A. Jung, J. Tomczyk s. j. (2005)

RASZYN

– Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski (2016)

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

 

RZESZÓW

– Instalbud-Rzeszów sp. z o.o. (2007)

– Teknia Rzeszów sp. z o.o. (2016)

 

RYBNIK

– Rak and Rolls sp. j. (2008)

RUMIA

– Księgarnia EPOS s.c. I. Tomaszewski, P. Tomaszewski (2016)

SADY

– Derform sp. j. Deręgowscy (2015)

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

 

SIEDLCE

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

 

SKAWINA

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

SKIERNIEWICE

– Alzen sp. z o.o. (2016)

SŁUPSK

– Fabryka Turas sp. z o.o. (2013)

– Stanpol sp. z o.o. (2006)

 

SOKOŁÓW MŁP.

– PPH Ceramix, Pan Arkadiusz Łuszczki (2013)

 

SOPOT

– Microsystem sp. z o.o. (2005)

– Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (2015)

 

STALOWA WOLA

– Wtórstal sp. z o.o. (2006)

STARGARD SZCZECIŃSKI

– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. (2008)

  

STĘSZEW

– Ecor Product sp. z o.o. (2005)

  

STRYKOWO

– Rolno-Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo sp. z o.o. (2006)

 

SWARZĘDZ

– Piórex S.A. (2015)

 

SUŁKOWICE

– Juco sp. z o.o. Producent Narzędzi (2006)

 

SUWAŁKI

– Grupa Visionmedia Elżbieta Więcko (2016)

– Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Zdzisław Jankowski (2016)

  

SZUDZIAŁOWO

– PPUH Agropol sp. z o.o. (2004)

SZCZECIN

– BPK sp. z o.o. (2005)

– C. Hartwig Szczecin Spedytorzy Międzynarodowi sp. z o.o. (2009)

– Finka sp. z o.o. (2010)

ŚWIĘCIECHOWA WILKOWICE

– Astromal sp. z o.o. (2005)

ŚWIĘTA KATARZYNA

– CT Polska sp. z o.o. (2009)

 

ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

 

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

TARNÓW

– Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne (2013)

– Świt sp. z o.o. (2016)

 

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Marbex sp. z o.o. (2005) 

TORUŃ

– Agencja Handlowo-Serwisowa Megazec sp.j. (2008)

– Inspektor BHP sp. z o.o.  (2015)

– Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Polski Cukier (2005)

–  Metal Bis sp. z o.o. (2015)

– Wrzosel sp. z o.o. sp. kom. (2005)

 

WARSZAWA

– Ad Rem Gabinet Lekarski Medard Lech (2016)

– AdiFeed sp. z o.o. (2009)

– Alwikor sp. z o.o. (2016)

– Anrol sp. z o.o. (2013)

– Autoryzowany Serwis Kotłów EcoSerwis Janusz Zbieć  (2016)

– Belimo Siłowniki S.A. (2005)

– Biuro Budowlane Wojciech Cyganecki (2008)

– BookMaster.pl (2016)

– Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. (2015)

– ECM Group Polska S.A. (2012)

– EMG Systems sp. z o.o. (2005)

– Entro Holding sp. z o.o. (2010)

– ABS Serwis Ewa Szwałek (2016)

– Grażyna Majewska Lecznica Lekarzy Specjalistów PULS (2016)

– Hanpak Władysław Byśkiniewicz (2016)

– Info-Ekspert sp. z o.o. (2009)

– Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wawrykiewicz (2016)

– Kancelaria Adwokacka, Adwokat Maciej Kijas (2016)

– Katika Expat Assistance Anna Drążykowska (2016)

– Krzysztof Traczyński ZBG Geotest sp. z o.o. (2016)

– LIDEX sp. z o.o. (2005)

– Lukar.net (2016)

– Nobipharm sp. z o.o. (2005)

– Ofic. Liter. „Noir Sur Blanc” sp.  z o.o. (2005)

– Option One sp. z o.o. sp. kom. (2016)

– Patoriots Jerzy Gawroński (2016)

– Pearson Central Europe sp. z o.o. (2016)

– Pirelli Polska sp. z o.o. (2016)

– Plastoma Michał Żydek (2016)

– Powergraph sp. z o.o. (2016)

– PP GAL (2001)

– Reba Organizacja Odzysku S.A. (2011)

– SCM sp. z o.o. (2008)

– Seven Graph Wojciech Pyszyński (2016)

– Technobud – Alstal sp. z o.o. (2016)

– Technokabel S.A. (2003)

– Tłumacz Przysięgły Stefania Wilczyńska (2016)

– Wydawnictwo Naukowe Scholar sp. z o.o. (2016)

– Wydawnictwo Promic sp. z o.o. (2016)

– Valmark sp. z o.o. (2012)

– Zhermapol sp. z o.o. (2016)

– ZHUP Waldemar Kopeć (2016)

WOLSZTYN

– NorDan sp. z o.o. (2015)

WŁOCŁAWEK

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

WOŁOMIN

– Farom T. Skołożyński i Wspólnicy sp.j. (2008)

WROCŁAW

– ASTRA sp. z o.o. (2005)

– Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. (2016)

– Medinet sp. z o.o. (2015)

– Pryzmat sp. z o.o. sp.k. (2005)

– Rzeczoznawstwo Majątkowe Robert Taciak (2016)

– Prowent Serwis Tomasz Rupiński (2016)

 

WYSZKÓW

– Agrocomplex sp. z o.o. (2009)

ZABRZE

– WIK sp. z o.o. (2016)

ZGIERZ

– PPHiU Telmark sp. z o.o. (2007)

ZWOLEŃ

– Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp.  z o.o. (2005)

DARCZYŃCY AKCJI LETNIEJ 2016 ROKU

W trosce o ochronę danych osobowych przy imionach i nazwiskach Darczyńców – osób prywatnych nie podajemy nazw miejscowości. W nawiasach jest podany rok od którego Darczyńca wspiera Fundację.

  1. Państwo Beata i Józef Lisowscy (2007)
  2. Państwo Bożena i Andrzej Ziarkowscy (2009)
  3. Pani Magdalena Oryńska (2006)
  4. Pani Ewa Mańkiewicz – Cudny (2004)
  5. Państwo Elwira i Arkadiusz Lewtak (2005)
  6. Pani Beata Dzienisz (2005)
  7. Pani Bożena Czaplicka (2005)
  8. Pani Lidia Serwacka (2002)
  9. Pani Anna Trykozko (2011)
  10. Pan Krzysztof Gierałtowski (2009)
  11. Pani Małgorzata Kucza – Kuczyńska (2009)
  12. Pani Maria Bolek (2006)
  13. Pani Maria Magdalena Orłowska (2006)
  14. Pan Piotr Kraminer – Kaliciński (2004)
  15. Pan Piotr Perkowski (2010)
  16. Pan Tadeusz Pietras (2001)
  17. Pan Wojciech Jacek Sikora (2007)
  18. Pan Maciej Zborek (2015)
  19. Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy (2009)
  20. Pani Ewa Przymusińska (2007)
  21. Pan Józef Dudek (2014)
  22. Pan Leszek Julian Herman – Iżycki (2011)
  23. Pani Ryszarda Aniela Gładysz – Rybacka (2007)
  24. Pan Kazimierz Ludwiński (2011)
  25. Państwo Małgorzata i Andrzej Drętkiewicz (2005)
  26. Pan Michał Daniel Seta (2014)
  27. Pan Piotr Białonoga (2011)
  28. Pani Renata Garpiel (2006)
  29. Pan Wojciech Myga (2013)
  30. Pan Czesław Waldemar Dawdo (2007)
  31. Państwo Agata i Wojciech Pachuccy (2010)
  32. Państwo Anna Maria i Andrzej Wosik (2015)
  33. Pani Danuta Pyka (2005)
  34. Państwo Elżbieta i Paweł Rusinowicz (2007)
  35. Pani Elżbieta Teresa Kielczyk (2015)
  36. Pan Eugeniusz Filipczyk (2013)
  37. Pani Hanna Łażewska (2009)
  38. Pan Jacek Tomczyk (2015)
  39. Pan Maciej Piotr Hildebrandt (2007)
  40. Pan Marek Łuczak (2008)
  41. Pani Maria Sztanka (2006)
  42. Pani Mirosława Jurczak-Sewińska (2011)
  43. Pan Robert Kuc (2010)
  44. Pan Bogdan Dzienio (2005)
  45. Pan Andrzej Dyrda (2016)
  46. Pan Artur Ryszard Paprocki (2016)
  47. Pani Bożena Furtak (2007)
  48. Pani Bronisława Ziemacka (2006)
  49. Pani Elżbieta Amina Jaworska (2016)
  50. Pani Elżbieta Maria Glińska
  51. Pani Elżbieta Szywała (2016)
  52. Pan Fryderyk Badura (2014)
  53. Pani Hanna Zabrzycka (2013)
  54. Pani Iwona Kowalska (2012)
  55. Pani Izabela Karaszewska (2016)
  56. Pan Jacek Groszkiewicz (2016)
  57. Pan Jacek Kotarski (2016)
  58. Pan Jerzy Nowakowski (2005)
  59. Pani Katarzyna (2005)
  60. Pani Krystyna Wachowska-Ilkowska (2005)
  61. Pan Krzysztof Weryński (2016)
  62. Pan Lech Witenberg (2007)
  63. Pan Leszek Sawicki (2009)
  64. Państwo Małgorzata i Adam Gabrjelscy (2007)
  65. Państwo Marta i Olgierd Skonieczni (2005)
  66. Pani Marzenna E. Darecka (2014)
  67. Pani Mirosława Szydelski (2015)
  68. Pan Piotr Paweł Pawlak (2013)
  69. Pani Regina Sośnik (2007)
  70. Pan Robert Lewandowski i Iwona Głogowska(2016)
  71. Pan Stanisław Gawor (2005)
  72. Pan Tadeusz Krężelewski (2016)
  73. Pani Teresa Janeczek (2014)
  74. Pan Tomasz Biernacki (2009)
  75. Pan Tomasz Ciborowski (2007)
  76. Pan Wiesław Zapotoczny (2014)
  77. Pan Zbigniew Wójtowicz (2015)
  78. Pani Zofia Madalska (2016)
  79. Pan Sylwester Kuźniar (2012)

Darczyńcy – firmy, organizacje, instytucje (alfabetycznie wg miejscowości)

ANDRYCHÓW

– Andropol S.A. (2016)

BANIOCHA

– Bisk S.A. (2016)

BEŁCHATÓW

– Eko-Region sp. z o.o. (2007)

 

BIAŁYSTOK

– BEKA. Sprzedaż chemii i profesjonalnego sprzętu do sprzątania Korolczyk B. (2015)

– Drzwi.pl (2016)

– Hurtownia Opakowań Henryk Klimowicz (2016)

– MPO sp. z o.o. (2016)

– PBU Birkbud, Andrzej Biruk (2005)

– Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. (2005)

– Sklep sportowy KAJA (2013)

 

BIELSK PODLASKI

– Spółdzielnia Mleczarska Bielmlek (2009)

BIELSKO-BIAŁA

– Altis sp. z o.o. (2005)

  

BOGUMIŁOWICE

– Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet sp. z o.o. (2008)

 

BRWINÓW

– Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2016)

BUSKO-ZDRÓJ

– Grupa Polskie Składy Budowlane (2007)

 

BYDGOSZCZ

– Polmass S.A. (2005)

 

BYTOM

– PGPUH Sakop sp. z o.o. (2005)

 

CZĘSTOCHOWA

– Bomet sp. z o.o. sp. kom. (2016)

  

DRAWSKO POMORSKIE

– Pracownia Konsultingowo-Inżynierska Czesław Żukowski (2016)

 

DZIERŻĄŹNO

– Farmjug sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków (2006)

 

EŁK   

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GDAŃSK

– Art Graf Robert Dopieralski (2015)

– Dr Sawlewicz sp. z o.o. (2010)

– Elmarco, T. Martyniuk (2006)

– Fundacja Energa (2016)

– Pezal sp. z o.o. (2009)

– PUPS Chemiki sp. z o.o. (2005)

– Visual System Jerzy Marcinek (2016)

  

GIŻYCKO

– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (2005)

GLINIANKA

– Asma Polska sp. z o.o. (2008)

 

GLIWICE

– Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. (2014)

– HH Poland S.A.(2005)

GŁUCHOŁAZY

– Zakład Budownictwa Ogólnego i Inżynierii Wodnej, Stanisław Łojko (2016)

GORZÓW WLKP.

– Wydawnictwo Podatkowe Gofin sp. z o.o. (2006)

GORZYCE

– Rembud sp. z o.o. (2015)

 

GRODZISK MAZOWIECKI

– Inter-Diament sp.j. (2007)

 

GRUDZIĄD

– OPEC Grudziądz sp. z o.o. (2005)

 

JABŁONOWO

– Wydawnictwo Literackie sp. z o.o. (2012)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

– Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” (2007)

– Spółka Energetyczna „Jastrzębie” S.A. (2016)

 

JELENIA GÓRA

– Woj-Kat sp. z o.o. (2014)

 

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

– ABW Superbruk sp. z o.o. (2005)

KAMIENNA GÓRA

– Kancelata Notarialna, Beata Kopia-Kawka (2005)

 

KATOWICE

– CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A. (2009)

– Euro-Centrum S.A. (2009)

– MPL Technology Katowice sp. z o.o. (2008)

 

KĄTY WROCŁAWSKIE

– Radiotechnika-Marketing sp. z o.o. (2006)

– Torf Corporation – Fabryka Leków sp. z o.o. (2005)

  

KŁODAWA

– Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego sp. z o.o. (2005)

KOŁO

– Andre Abrasive Articles sp. z o.o. (2005)

 

KOMORNIKI

– Novol sp. z o.o. (2005)

KONIN

– Konimpex sp. z o.o. (2005)

 

KONSTANCIN-JEZIORNA

–  JJW sp. j. (2005)

 

KRAKÓW

– ALIT sp. z o.o. Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych (2005)

– Automationstechnik sp. z o.o. (2006)

– Inpol-Krak sp. z o.o. (2005)

– Krakowska HiNO Polan sp. z o.o. (2005)

– Park Wodny w Krakowie S.A. (2016)

– SMAY sp. z o.o. (2009)

 

KROSNO

– Greinplast Podkarpacie sp. z o.o. (2009)

KUNICE

– Budrim sp. z o.o. (2008)

KURZĘTNIK

– Agromex Krysztochowicz sp.j. (2007)

 

LESZNO

– Smektała sp. z o.o. (2007)

LĘBORK

– Grot sp. z o.o. (2008)

 

LUBACZÓW

– Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp. j. (2008)

 

LUBARTÓW

– Solbet-Lubartów S.A. (2009)

LUBLIN

– PW Vet-Agro sp. z o.o. (2005)

– R.K. Niedziałek sp. z o.o. (2006)

  

ŁÓDŹ

– Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Piotr Dąbrowski (2016)

– Polifarb Łódź sp. z o.o. (2007)

 

MAJDAN

– Frimatrail Frenoplast S.A. (2016)

MIELEC

– Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. (2005)

 

MORĄG

– Paged-Sklejka S.A. (2012)

NAŁĘCZÓW

– Lst-Polska sp. z o.o. (2009)

 

NOWOGRAD

– Korporacja Przemysłowa Akardy S.A. (2016)

 

NOWY DWÓR MAZ.

– Kancelaria Notarialna J. Lewicki (2005)

  

OLEŚNICA

– M.S. Granulat-Folia, Import – Export sp. z o.o. (2006)

OSTROWIEC ŚW.

– Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A. (2006)

 

OSTRÓW MAZOWIECKA

– Fabryka Mebli „Forte” S.A. (2006)

OTWOCK

– BMI sp. z o.o. (2007)

 

OŻARÓW MAZOWIECKI

– Start Dobrowolski sp. j. (2014)

PIASECZNO

– Ambasador-92 sp. z o.o. sp. k. (2011)

– Laboratorium Kosmetyczne Dr Ireny Eris S.A. (2006)

– Maj sp. z o.o. (2016)

PIASTÓW

– LS Asmet sp. z o.o. SKA (2012)

PIENIĘŻNO

– MISZEL sp. z o.o. (2007)

 

PIOTRKÓW TRYB.

– PW Vitrobudowa sp. z o.o. (2004)

PŁOCK

– Kancelaria Notarialna Zofia Bałdowska (2002)

PŁOŃSK

– Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku sp. z o.o. (2007)

 

POZNAŃ

– Dom Wydawniczy Rebis sp. z o.o. (2008)

– Exide Technologies S.A. (2016)

– K.R.U.K. Technika i Energia sp. z o.o. (2005)

– Sanpol sp. z o.o. (2011)

– Technicon sp. z o.o. (2005) 

 

PRUSZCZ GDAŃSKI

– P.R.A.i H. Agromel sp. z o.o. (2008)

PRZYSZOWICE

– Joanna Gil, Avoria (2016)

PSZCZYNA

– Instalbud Janosz sp. z o.o. (2008)

 

PYSKOWICE

– Ośrodek Zdrowia w Bojszowie, Iwona Kuźmińska-Meryk, Gerard Światlik i Partnerzy – Lekarze (2013)

RACIBÓRZ

– Centrum Medyczne Eskulap sp. z o.o. (2009)

RADLIN

– Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o. (2010)

 

RADOM

– Karasiewicz i Syn sp. z o.o. (2007)

 

RAWA MAZOWIECKA

– Metalbud sp. z o.o. (2004)

ROGOWIEC

– Elbis sp. z o.o. (2015)

 

RZESZÓW

– Multifarb sp. z o.o. (2006)

 

RYBNIK

– Classen Floor Systems sp. z o.o. (2016)

SIEDLEC

– Rolmix sp. z o.o. (2004)

 

SIEDLCE

– Drosed S.A. (2007)

– Zakład Robót Drogowo-Inżynieryjnych, Pan J. Czerski (2006)

 

SKAWINA

– Treko Laser sp. z o.o. (2007)

SŁAWNO

– Hydrogeobudowa sp. z o.o. (2008)

 

SOKOŁÓW MŁP.

– PPH Ceramix, Pan Arkadiusz Łuszczki (2013)

 

SOPOT

– Fines sp. z o.o. (2009)

– Karat International sp. z o.o. (2005)

SOSNOWIEC

– Fundusz Pożyczek Biznesowych Fenus (2014)

 

STALOWA WOLA

– Autorud sp. j. (2014)

– Stalprzem sp. z o.o. (2005)

STARACHOWICE

– Stowarzyszenie Eskulap (2014)

  

STĘSZEW

– Ecor Product sp. z o.o. (2005)

  

STRYKÓW

– Uniglob sp. z o.o. (2007)

STUDZIANKI

– Aleksy Bułynko Meblast – Producent mebli pokojowych i biurowych (2016)

 

SWARZĘDZ

– AMMIGO M.P.A. Miciukiewicz s. j. (2005)

– Piórex S.A. (2015)

SULEJÓWEK

– ZeXt sp. z o.o. (2016)

SULĘCIN

– Fundacja św. Klemensa (2015)

 

SUWAŁKI

– Kruszbet S.A. (2005)

– Malow sp. z o.o. (2006)

– Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.  (2016)

  

SZCZECIN

– BPK sp. z o.o. (2005)

– Bulk Cargo Port Szczecin sp. z o.o. (2006)

– Finka sp. z o.o. (2010)

 

SZCZYTNO

– SMiOC Frenoplast Bułhak i Cieślakowski S.A. (2010)

ŚWIĘTA KATARZYNA

– CT Polska sp. z o.o. (2009)

 

ŚWINOUJŚCIE

– Uzdrowisko Świnoujście S.A. (2008)

 

TARNOBRZEG

– PW Karabela sp. z o.o. (2005)

 

TORUŃ

– Agencja Handlowo-Serwisowa Megazec sp.j. (2008)

– Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Polski Cukier (2005)

– Restauro M. Dobrzyńska-Musiela sp. kom. (2016)

– Wrzosel sp. z o.o. sp. kom. (2005)

TYCHY

– Sertop sp. z o.o. (2005)

 

WAŁBRZYCH

– Enitra sp. z o.o. (2005)

– NZOZ Śródmieście – Biały Kamień sp. z o.o. (2005)

 

WARSZAWA

Agencja Promocji Inwestycji sp. z o.o. (2016)

– Anrol International sp. z o.o. (2013)

– Bakalland S.A. (2016)

– Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. (2015)

– Cris Polska sp. z o.o. (2016)

– ECM Group Polska S.A. (2012)

– Elektrix sp. z o.o. (2016)

– Euroconsol sp. z o.o. (2016)

– Euro-net sp. z o.o. (2016)

– Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. (2016)

– Fundacja Legii (2016)

– Fundacja PKO Banku Polskiego (2011)

– Grafita Tadeusz Sienkiewicz (2006)

– Heliograf sp. z o.o. (2006)

– Investim S.A. (2016)

– Jagram S.A. (2006)

– Jazos Janusz Szczepański (2007)

– Klepierre Management Polska sp. z o.o. (2013)

– Nobipharm sp. z o.o. (2005)

– Option One sp. z o.o. sp. kom. (2016)

– P. W. E-I ML sp. z o.o. (2016)

– Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (2005)

– PP GAL (2001)

– Procima sp. z o.o. (2013)

– Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne sp. z o.o.(2005)

– Technokabel S.A. (2003)

WIĄZOWNICA

– Fundacja Educare (2011)

WŁOCŁAWEK

– Guala Closures DGS Poland S.A. (2005)

 

WROCŁAW

– Hydroprojekt Wrocław sp. z o.o. (2009)

– Medinet sp. z o.o. (2015)

– Pryzmat sp. z o.o. sp.k. (2005)

 

WYSZKÓW

– PPH Wodbud S.A. (2006)

ZABRZE

– Grepol&Wik, Grzegorz Stęszewski (2009)

– WIK sp. z o.o. (2016)

ZALESIE GÓRNE

– Dworek Polski sp. j. (2015)

– Intereko sp. z o.o. (2016)

 

ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE

– Kontex sp. z o.o. (2009)

 

ZIELONA GÓRA

– Apexim sp. z o.o. (2006)

 

ŻABNO

– BRUK-BET sp. z o.o. (2002)

ŻYWIEC

– Sandeco sp. z o.o. (2016)