15 lutego br., zakończy się akcja „Podarujmy Dzieciom Święta”. Dzięki Państwa dobroci przekazaliśmy pomoc polskim rodzinom z Białorusi. Zorganizowaliśmy spotkania świąteczne dla Polaków na Białorusi. Wsparliśmy kombatantów AK na Białorusi.

To dzięki Państwa pomocy pomimo panującej pandemii i sytuacji na Białorusi udało nam się zorganizować tę akcję. Nie mogliśmy zaprosić dzieci do Polski na spotkanie z Mikołajem, więc Mikołaj zawitał na Białoruś. Dzięki Państwa hojności Mikołaj dotarł do dzieciaków z: Średniej Szkoły nr 36 z Polskim językiem nauczania w Grodnie, Polskiej Macierzy Szkolnej w Grodnie, Klubu Polskich Tradycji Narodowych – Grodzieńskie Słowiki oraz Mińskiego Oddziału Polskiej Macierzy Szkolnej. Wsparliśmy także Polaków z Białorusi studiujących w Polsce i ich rodziny oraz kombatantów – członków Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi. W oczach obdarowanych widzieliśmy szczęście i radość, z ust padały słowa podziękowania. Jest to nasz wspólny sukces, bez Państwa pomocy by się nie udało.