5 grudnia 2021 r. w Restauracji Belweder odbyła się akcja świąteczna pt.: “Podarujmy Dzieciom Święta”. Było to największe w Polsce spotkanie przedświąteczne adresowane do rodzin polskiego pochodzenia z Białorusi, które obecnie przebywają w Polsce oraz represjonowanych białoruskich rodzin, które wybrały Polskę na swój tymczasowy, bezpieczny dom.
Okazując rodzinom solidarność, chcąc ich podnieść na duchu w tym trudnym dla nich czasie, przygotowaliśmy świąteczne przedstawienie teatralne, zapoznanie z polską tradycją świąteczną, śpiewanie kolęd, obiad świąteczny, paczki dla dzieci i rodziców.
Akcja “Podarujmy Dzieciom Święta” jest corocznym wydarzeniem przygotowywanym od 20 lat przez Fundację na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny z myślą o dzieciach polskiego pochodzenia z Białorusi.
Dziękujemy Fundacja OKNO NA WSCHÓD za zaangażowanie i pomoc ❤️❤️❤️
Województwo Podlaskie za obecność w tak ważnym dla nas dniu ❤️
Szwadron Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich Fundacja Polska Pomoc za kolejny rok wsparcia wszystkich naszych akcji ❤️
oraz wszystkim Darczyńcom Fundacji za otwarte serce ❤️❤️❤️❤️❤️