W niedzielę 1 grudnia po raz dwudziesty zorganizowaliśmy akcję Podarujmy Dzieciom Święta. Akcja została dofinansowana przez Kancelarię Senatu i Darczyńców Fundacji.

Blisko 300 uczestników – dzieci z Białorusi bawiło się w kompleksie Pięć Dębów w Supraślu. Podczas pobytu zobaczyli bożonarodzeniowe przedstawienie Teatru Bajaderka oraz Teatru A3 pt. Kolekcjonerzy Wzruszeń, odbyły się animacje z udziałem Szwadronu Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich oraz Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek, Mister Podlasia, kulig/przejażdżka kolejką, spotkanie z Mikołajem i otrzymali paczki z prezentami.

Był to dzień pełen wrażeń, emocji i wzruszeń. Każde dziecko wyjechało do domu z prezentem i miłymi wspomnieniami.

Serdecznie dziękujemy Kancelarii Senatu oraz Darczyńcom Fundacji, bez których te działania nie byłyby możliwe. Dziękujemy także naszym wolontariuszom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego dnia.

Ps. Tego dnia przekazaliśmy ponad 600 paczek, kolejne jeszcze przed świętami trafią do dzieci i ich rodzin z Grodzieńszczyzny i ziemi Mińskiej.